لیست خرید و فروش باغ ویلا در زیبادشت

فروش باغ ویلا در شهرک ویلایی زیبادشت محمدشهر

فروش 2350 متر باغ ویلای قدیمی درشهرک ویلای زیبادشت محمدشهر دارای 180 متر ویلای قدیمی و بازسازی شده بصورت دو خواب به همراه انواع درختان کهن سر به فلک کشیده در دور تا دور باغ ویلا و محوطه بسیار دلنشین و زیبا ( گل آرایی و چمن آرایی ) و نورپردازی مهندسی در کل محوطه باغ ویلا که فضای بسیار زیبا و دلنشینی را در شب نمایان میکند و همچنین استخر روباز کاشی کاری شده بصورت چهار فصل در گوشه ای از باغ ویلا

چهل میلیارد مشاهده جزئیات

خرید و فروش باغ ویلاهای زیبا در زیبادشت محمدشهر

فروش 1350 متر باغ ویلای لوکس در شهرک ویلای زیبادشت کرج دارای 350 متر ویلای دوبلکس قدیمی و بازسازی شده بصورت سه خواب بزرگ مستر در بهترین شهرک ویلای استان البرز شهرک ویلای زیبادشت بهمراه گیت نگهبانی در 24 ساعت و محوطه سازی بسیار زیبا و چشم نواز ( درختان کاج قدیمی , گل آرایی , سنگ فرش , چمن آرایی )

بیست و شش میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

زیباترین باغ ویلای شهرک زیبادشت محمدشهر

فروش 2350 متر باغ ویلای فوق العاده زیبا در شهرک ویلای و فاخر زیبادشت دارای 600 متر ویلای لوکس و تریبلکس با استفاده از بهترین متریال ساخت که بی شک و بدون اقرار یکی از زیباترین باغ ویلاهای شهرک زیبادشت در محمدشهر کرج این گزینه یباشد که دارای لنداسکیپ فوق العاده و محوطه بسیار زیبا و دلنشین با بکارگیری از انواع درختخچه های گل و درختان سر به فلک کشیده در دور تا دور باغ ویلا که چشم تمام بازدیدکننده گان را جلب زیبایی خود میکند

شصت و دو میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس و تریبلکس در شهرک ویلای زیبادشت شمالی

فروش 1950 متر باغ ویلای لوکس در شهرک ویلایی و فاخر زیبادشت شمالی دارای 420 متر ویلای لوکس بصورت تریبلکس با استفاده از بهترین متریال ساخت که این ویلای تریبلکس شامل فضاهای زیر میباشد که به صورت فول فرنیش ( مبله ) واگذار میگردد در طبقه همکف سالن پذیرایی بزرگ همراه با آشپزخانه مجهز ( کابینت های های گلاس ترک ,گاز رومیزی , هود لمسی , ماکروفر توکار , یخچال ساید , ماشین لباسشویی و ظرفشویی و میز ناهارخوری چهار نفره )همچنین سالن tv روم و یک اتاق خواب به عنوان خواب والدین و یا خواب میهمان

چهل و دو میلیارد مشاهده جزئیات

2500 متر باغ ویلا ی سوپر لاکچری در شهرک زیبادشت شمالی

مجموع 600 متر ویلا شامل 500 متر ویلای تربلکس به صورت مبله با 5 خواب مستر آشپزخانه کابینت ام دی اف ،تجهیزات آشپزخانه تمام مارک دار-داری آسانسور در داخل ساختمان وجه تمایز این ویلا نسبت به ویلاهای دیگر داخل شهرک می باشد.

پنجاه و پنج میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس و مدرن در شهرک ویلایی زیبادشت

فروش 2400 متر باغ ویلای لوکس و مدرن در شهرک باغ ویلای زیبادشت کرج این باغ ویلای لوکس دارای 500 متر مساحت ویلای مدرن را دارا میباشد در طبقه همکف سالن پذیرایی بزرگ , آشپزخانه مجهزبا کابینت های تمام چوب و شامل گاز رومیزی , ماکروفر توکار , هود لمسی , یخچال ساید و ماشین ظرفشویی و لباسشویی و این ویلای لوکس همچنین دارای آشپزخانه کثیف ( مطبخ )میباشد

هفتاد میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا در شهرک ویلایی برند و فاخر زیبادشت

2150 متر باغ ویلا دارای 250 متر ویلای قدیمی بازسازی شده دارای سه اتاق خواب و سالن پذیرایی بزرگ همراه با آشپزخانه کاملا مجهز با کابینت های های گلاس و گاز رومیزی و هود لمسی . این ملک واقع در شهرک ویلایی برند و فاخر زیبادشت میباشد.

سی و پنج میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای دوبلکس در زیبادشت مرکزی محمدشهر

فروش 2300 متر باغ ویلا دارای 300 متر ویلای دوبلکس و عالی داخل بهترین شهرک ویلایی استان البرز شهرک ویلایی و فاخر زیبادشت همراه با گیت نگهبانی و امنیت بینظیر و همچنین دارای سند شش دانگ عرصه و عیان و پایان کار بروز شهرداری نیز میباشد.

بیست و شش میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس در شهرک زیبادشت مرکزی محمدشهر

باغ ویلای 700 متری شیک در شهرک ویلایی زیبادشت واقع در کرج آماده فروش میباشد. دارای پایان کار بروز از شهرداری و همچنین سند شش دانگ قابل انتقال به غیر میباشد.

دوازده میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا در شهرک ویلای زیبادشت شمالی محمدشهر

در این باغ ویلا 1200 متری یک ویلا لوکس با مساخت 600 متر به صورت تریبلکس ساخت است. واقع در زیبادشت شمالی این نگین درخشان منطقه محمدشهر. نکته جالب در مورد این اتاق ها این است که همگی دارای تراس می باشد. به راستی این ویلا یکی از لوکس ترین و خاص ترین باغ ویلای غرب تهران می باشد. با تماس با مشاورین املاک سها به راحتی از این باغ ویلا و سایر ویلا های هم تراز با این ملک بازدید به عمل آورید.

سی و پنج میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا در شهرک ویلای زیبادشت محمدشهر

هفده میلیارد مشاهده جزئیات

باغ ویلای زیبا در شهرک ویلای فاخر زیبادشت

فروش باغ ویلا زیبا 1200 متری در شهرک ویلای زیبادشت شمالی ، بی شک یکی از زیباترین و برند ترین شهرک های ویلای محمدشهر شهرک زیبادشت میباشد. دارای 140 متر ویلای فوق لوکس با بکارگیری از بهترین متریال و دارای سالن دنس در طبقه زیرین بهمراه میز بار بزرگ

تماس بگیرید مشاهده جزئیات

2850 باغ رویایی همراه با 120 متر ویلا لوکس

2850 متر باغ ویلا استثنایی و زیبا در مجاورت خانه های مسکونی و نزدیک به امکانات شهری و رفاهی دارای استخر روباز ، آلاچیق و بسیاری از امکانات رفاهی دیگر...

هشت میلیارد مشاهده جزئیات

2000 متر باغ ویلای اکازیون در محمدشهر

آشپزخانه تمام MDF ، کف پارکت با محوطه سازی مدرن و نورپردازی در شب و درختانی مثمر میوه دارای استخر بزرگ سرپوشیده -آلاچیق انشعابات کامل (آب، برق، گاز) مدارک کامل (سند 6 دانگ عرصه و عیان) و پایانکار از شهرداری و جهاد کشاورزی) در بهترین شهرک باغ ویلایی منطقه شهریار و کرج با فاصله 40 کیلومتری از تهران واقع می باشد.

تماس بگیرید مشاهده جزئیات

باغ ویلای مدرن و کلاسیک در محمد شهر

750 متر باغ ویلا در بهترین شهرک باغ ویلایی محمد شهر دارای 300 متر ویلای کلاسیک و مدرن . این باغ ویلا با نمای بسیار زیبا و با بکار گیری ازطرح سیمان در نمای ساختمان بی شک چشمگیر ترین قسمت این باغ ویلا میباشد

شش میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا ی زیبا در زیبادشت

امکاناتی از قبیل ، استخر شنا ، چهار فصل فضای سبز فوق العاده زیبا و شکیل ، متشکل از چمن ارایی و گل ارایی مزین شده که فضای دلنشین و ارامش بخشی را فراهم کرده است این باغ ویلا دارای ساختمان نگهبانی به مساحت 50 متر میباشد.

تماس بگیرید مشاهده جزئیات

4100 متر باغ ویلای زیبا در زیبادشت

این باغ ویلا دارای انشعابات و سند شش دانگ ، استخر زیبا ، سونا و جکوزی ، سالن دنس و اتاق شاهنشین و محیط بازی کودکان را می باشد.این عمارت زیبا در زیبادشت صفادشت قرار دارد.

تماس بگیرید مشاهده جزئیات

فروش 2040 متر باغ ویلا در زیبادشت

2040 متر باغ ویلا در شهرک فاخر و ویلایی زیبادشت و همچنین دارای 300 متر بنای بازسازی شده کامل و سند تک برگ و پایان کار شهرداری و انشعابات کامل وفول مصرفی به فروش میرسد این باغ ویلا در شهرک ویلایی زیبادشت مرکزی واقع است.

چهار میلیارد مشاهده جزئیات

1900 متر باغ ویلا در محمدشهر

1900 متر باغ ویلا در محمد شهر این باغ ویلا دارای 420 متر بنای دوبکس با امکانات رفاهی فول قابل سکونت بوده که با نگهبانی 24 ساعته امنیتی مثال زدنی میباشد داخل شهرک ویلایی با نگهبانی 24 ساعته

هفت میلیارد مشاهده جزئیات

مناطق ویلایی غرب تهران

برای مشاهده باغ ویلا در مناطق ویلایی غرب استان تهران بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

خرید باغ ویلا در زیبادشت

 خرید باغ ویلا در زیبادشت توسط سایت املاک سها با بهترین قیمت باغ ویلا به شما مشتریان  گرامی ارائه می شود.املاک سها با هدف ارائه بهترین خدمات در خصوص خرید و فروش باغ ویلا تاسیس شده است. یکی دیگر از مناطقی که املاک سها جهت خرید باغ ویلا پیشنهاد می کند منطقه بسیار خوش آب و هوا و سرسبز زیبادشت می باشد. این منطقه با جمعیتی حدود 10هزار نفر محیطی ساکت و آرام را برای زندگی فراهم کرده است.و یکی از مناطق محمدشهر می باشد، و در مسیر جاده ماهدشت و مرز بین شهرستان کرج و صفادشت می باشد.

املاک سها با آگاهی از تمامی باغ ویلاهای موجود در این منطقه می تواند کاملترین اطلاعات لازم در جهت خرید باغ ویلا را برای شما مشتریان گرامی ارائه کند.