لیست خرید و فروش باغ ویلا در کرج

فروش باغ ویلای لوکس و مدرن در ماهدشت کرج

فروش 1000 متر باغ ویلای لوکس و مدرن در ماهدشت کرج دارای 160 متر ویلای لوکس و مدرن بصورت نوساز و دارای سه خواب بزرگ ( دو خواب مستر روم ) به همراه سالن پذیرایی بزرگ , آشپزخانه با کابینت های های گلاس ترک , گاز رومیزی

پنج میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

خرید و فروش باغ ویلا در دهکده ویلای خانه ( فردیس)

فروش 900 متر باغ ویلا به همراه 200 متر ویلای بازسازی شده همراه با چهار خواب و محوطه سازی و فضاسازی زیبا و دلنشین به همراه نورپردازی در شب با گل آرایی و چمن آرایی در دهکده ویلای خانه (فردیس) قرار دارد.

هفده میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس در دهکده ویلایی خانه ( فردیس) کرج

فروش باغ ویلای شیک 1200 متری لوکس و ویلای 550 متری تریبلکس و لوکس که دارای دارای شش خواب مستر روم در دهکده ویلای خانه ( فردیس) میباشد.

سی و دو میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا در شهرک ویلای خانه (فردیس)

این ویلا فروشی در دهکده فردیس یا همکان شهرک ویلایی خانه داری 1600 متر مساحت است و در آن 800 متر ویلای سوپر لوکس همراه با 6 اتاق خواب مستر و سالن دنس مجزا همراه با میز بار و ... به صورت نوساز ساخته شده است. تراس ویلا یکی از بهترین قسمت های این ویلا محسوب می شود زیرا در این تراس بزرگ می توانید چشم انداز کامل و زیبایی از شهرک ویلایی خانه را داشته باشید.

چهل میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای قدیمی در مشکین دشت محمدشهر کرج

فروش 6000 متر باغ ویلای قدیمی و آباد در مشکین دشت محمدشهر بهمراه 250 متر ویلای قدیمی و بازسازی شده و همچنین زمین تنیس با خاک رس استاندارد مجهز به فنس و پروژاکتور

بیست و چهار میلیارد مشاهده جزئیات

فروش عمارتی مجلل و باشکوه در جنوب کردان کرج

ده میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا با مجوز ساخت در شهرک وحدت کرج

ده میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا در دهکده ویلای خانه (فردیس)

این ویلا 750 متری در دهکده فردیس در خود 200 متر بنا باسازی شده و لوکس به همراه 3 اتاق خواب که همگی به صورت مستر ساخته شده است. از نکات قابل توجه در مورد این ویلا می توان به آلاچیق بزرگ آن در مجاورت استخر می توان اشاره کرد که چشم انداز بسیار خوبی به مح باغ ویلا دارد

دوازده میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا در مشکین دشت محمدشهر

باغ ویلا برای فروش دارای 4020 مساحت و در خود 170 متر ویلای شیک و با سازی شده را جای داده و د منطقه مشکین دشت کرج قرار گرفته است. و همچنین دارای 2 اتاق خواب به صورت مستر است. در مجاورت ویلای استخر روباز بهمراه سونا خشک قرار گرفته است. هنمچنین این باغ ویلا دارای یک حلقه چاه عمیق که دارای مجوز بهره برداریاست.

بیست میلیارد مشاهده جزئیات

باغ ویلا در شهرک ویلای فاخر دهکده ویلای خانه

این باغ ویلا زیبا در دهکده ویلایی فردیس دارای 1350 متر مساحت با امکانات و ویژگی های متناسب با یک ویلای فاخر ساخته شده است. همراه با یک ویلا 180 متری لوکس که به تازگی نیز بازسازی شده. از ویژگی های این باغ ویلا می توان به محوطه سازی و فضاسازی خوبی که در آن به کار رفته اشاره کرد.دهکده فردیس یا همان دهکده ویلایی خانه را می توان از بهترین مناطق ویلایی برای خرید باغ ویلا بخصوص برای سکونت دائم در نظر داشت .

شانزده میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای 800 متری در شهرک ناز

این باغ ویلا فروشی 800 متری در شهرکی ناز و در ضلع غربی دهکده فردیس قرار گرفته . دارای 240 متر ویلای مدرن و سه خوابه و همچنین استخر روباز با کلیه امکانات بصورت چهار فصل است. این باغ ویلا در مجموعه ویلایی بسیار کوچک که شامل 6 واحد مسکونی می باشد قرار گرفته که از لحاظ امنیت و آرامش بسیار منحصر به فرد است.

هفت میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش ویلا باغ در شهرک ویلای خانه (فردیس)

شهرک ویلایی خانه یا همان دهکده فردیس یکی از بروز ترین و مدرن ترین شهرک های ویلایی غرب تهران می باشد. این ویلا زیبا دارای 750 متر مساحت به همراه محوطه سازی بسیار زیبا و طراحی مدرن می باشد. به همراه 420 متر ویلا با طراحی مدرن و کاملاً نوساز از ویژگی های این بنا می توان به ارتفاع 5 متری طبقه همکف آنکه در نوع خود کم نظیر است اشاره کرد. اگر قصد خرید باغ ویلا معرفی شده را دارید یک امتیاز خوب برای شما وجود دارد ، آن هم کابینت و لوازم سرویس بهداشتی است که به سلیقه شما طراحی، انتخاب و نصب خواهد شد.

نه میلیارد و هشتصد میلیون مشاهده جزئیات

1350 متر باغ ویلا در دهکده چهار فصل سبز خانه (فردیس)

این باغ ویلا شامل یک باغ زیبا و چشم نواز به مساحت 1350 متر است که در شهرک ویلایی خانه (فردیس) قرار دارد. از نکات جالت و بخصوص این باغ ویلا وجود گل خانه زیبا در ورودی ویلای که زیبای ویلا را دو چندان کرده است. مزیت شهرک ویلایی فردیس نزدیکی آن به بافت شهری کرج و شهرستان فردیس می باشد. این شهرک در خود انواع باغ ویلا های سرسبز را جای داده است و یکی از گزینه های سکونت دائم برای علاقمندان به زندگی در باغ و ویلا می باشد

نه میلیارد مشاهده جزئیات

فروش ویلا در دهکده خانه (فردیس) کرج

ویلایی فروشی که امروز خدمتتان معرفی می کنیم یکی دیگر از ویلا های مجموعه یا دهکده فردیس کرج می باشد. این باغ ویلا 780 متر مساحت دارد همراه با 180 متر ویلای قدیمی که 3 اتاق خواب نیز دارد. باغ ویلا شامل با درختان میوه متنوع ای می باشد و همچنین چمن آرایی خوبی در آن انجام شده است. ساختار شهرک ویلایی خانه بر مبنای یک خیابان شمالی-جنوبی است که از در ورودی تا انتها ادامه می‌یابد و فرعی‌های شرقی-غربی از آن منشعب می‌شود.

هفت میلیارد و هشتصد میلیون مشاهده جزئیات

مناطق ویلایی کرج

برای مشاهده باغ ویلا در مناطق ویلایی کرج بر روی لینک های زیر کلیک کنید: