لیست خرید و فروش باغ ویلا در ملارد

فروش باغ ویلای نقلی و دوبلکس در لم آباد ملارد

500 متر باغ ویلای نقلی و نوساز بصورت دوبلکس و همچنین لوکس و شیک در لم آباد ملارد به فروش میرسد. این باغ ویلای دوبلکس دارای 190 متر ویلای دو خوابه که به صورت مستر هست میباشد.

چهار میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا در محدوده خوشنام ملارد

فروش 1000 متر باغ ویلای نوساز با بهترین متریال ساخت و 110 متر ویلا بصورت دو خواب و همچنین دارای دارای آشپزخانه با کابینت های از بهترین نوع ممبران و استخر روباز در مجاورت ویلا همراه با تصفیه خانه و کلیه امکانات رفاهی دیگر در خوشنام ملارد .

پنج میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا ی لوکس و زیبا در ملارد ویلای جنوبی

750 متر باغ ویلا دارای 200 متر ویلای لوکس و نوساز بصورت سه خواب و گلخانه بسیار زیبا و پاسیو در قسمتی از ویلا جهت نگهداری پرندگان و گل های گلخانه ای بصورت فول فرنیش ( واگذاری بصورت مبله کامل )در منطقه خوش آب و هوایی ملارد ویلای جنوبی به فروش میرسد.

شش میلیارد مشاهده جزئیات

باغ ویلای دوبلکس در لم آباد ملارد

فروش 625 متر باغ ویلا دارای 190 متر ویلای دوبلکس بصورت دو خوابه بصورت مستر و همچنین محوطه بسیار زیبا و سرسبز با بکارگیری از انواع درختان پر محصول میوه با سهمیه آب کشاورزی در محیطی دلنشین و زیبا با نورپردازی فوق العاده در لم آباد ملارد.

پنج میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

باغویلا ی 800 متری و لوکس در مهرچین ملارد

این باغ ویلا 800 متری در در مهرچین ملارد و در داخل شهرک ویلای کوچک قرار گرفته و درون این باغ ویلا 100 متر ویلای تک خواب بصورت مدرن و شیک ساخته شده است . این باغ ویلا جزو باغ ویلا های سبک محسوب می شود و همچنین با توجه به نزدیکی به بافت مسکونی و شهری بهترین گزینه برای سکونت طولانی و دائم هم هست.

سه میلیارد مشاهده جزئیات

فروش 1500 متر باغ ویلا ی لوکس در لم آباد

این باغ ویلا بصورت قولنامه ای معتبر واگذار میگردد و در منطقه لم آباد در شهرستان ملارد واقع شده است. مساحت آن2000 متر و دارای 300 متر ویلای دوبلکس و خوش ساخت و همانطور که در تصاویر این ملک مشاهده می کنید دارای نورپردازی در سقف و دیواره ها باعث ایجاد فضایی آرامش بخش و زیبا شده است.

ده میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا با سند شش دانگ در ملارد ویلای جنوبی

525 متر باغ ویلای زیبا به همراه 70 متر سوئیت تک خواب و استخر روباز و محوطه سازی شده به همراه نورپردازی در شب و انشعابات کامل با سند شش دانگ در ملارد ویلای جنوبی به فروش میرسد.

دو میلیارد و هفتصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای سوپر لوکس و لاکچری در دهکده ویلای باران

1075 متر باغ ویلای سوپر لوکس به همراه 1000 متر ویلای تریبلکس بسیار لوکس و مدرن با یک استخر روباز در محیط باغ و یک استخر سرپوشیده در طبقه زیرین باغ ویلا در دهکده ویلای باران به فروش میرسد.

تماس بگیرید مشاهده جزئیات

1000متر باغ ویلای لوکس در خوشنام ملارد

1000متر باغ ویلا داخل شهرک ویلایی در خوشنام ملارد دارای 150 متر بنای نوساز و لوکس. این باغ ویلای زیبا داخل مجموعه ویلایی کوچک واقع شده که با نگهبانی 24 ساعته امنیت این باغ ویلا را دو چندان کرده

هفت میلیارد وپانصد میلیون مشاهده جزئیات

باغ ویلا ی لوکس و لاکچری در خوشنام ملارد

این باغ ویلا فروشی 1000 متری لوکس در خوشنام ملارد قرار گرفته و از نظر طراحی و معماری بسیار خاص و برای خریداران ویلا در ملارد می تواند جذاب باشد.ویژگی های این باغ ویلا در خوشنام می توان به لنداسکیپ فوق الاده زیبا با بکارگیری از انواع درختچه های زینتی که با محوطه سازی فوق العاده و همچنین استخر بسیار زیبای آن که در مجاورت ویلا ساخته شده است، اشاره کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این ویلا لوکس در خوشنام ملارد و همچنین هماهنگی جهت بازدید از این باغ ویلا حتماً با مشاورین املاک سها تماس حاصل فرمایید.

تماس بگیرید مشاهده جزئیات

باغ ویلای نقلی با مدارک کامل در ملارد ویلای جنوبی

فروش 750 متر باغ ویلا با 100 متر ویلای نوساز بصورت تک خواب و استخر و آلاچیق سنگی در گوشه ای از باغ ویلا با ویوی کامل باغ ویلا همچنین گل آرایی و فضا سازی دلنشین واقع بهترین موقعیت مکانی در ملارد ویلای جنوبی.

چهار و نیم میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای 850 متر در ملارد ویلای جنوبی

فروش 850 متر باغ ویلا به همرا ویلای 90 متری نوساز با دو خواب و کلیه امکانات دیگر. این باغ ویلا دارای محوطه بسیار زیبا و سنگ فرش شده با دیوارهای از داخل سنگ شده و همچنین نورپردازی در شب میباشد.

چهار میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

باغ ویلای لوکس و مدرن در لم آباد ملارد

سه میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای نقلی در ملارد ویلای جنوبی

فروش 430 متر باغ ویلای نقلی و لوکس و 100 متر ویلای لوکس و نوساز بصورت دو خوابه همراه با استخر روباز کاشی کاری شده با موتور خانه مجهز و کلیه امکانات دیگر در ملارد ویلای جنوبی .

سه میلیارد و یکصد میلیون مشاهده جزئیات

عمارتی زیبا و قدیمی در خوشنام ملارد

فروش 3200متر باغ زیبا و عمارت لوکس و قدیمی ساز دارای 500 متر بنا که اطراف آن محصور شده با درختان سر به فلک کشیده و همچنین دارای آلاچیق و در مجاورت استخر و کلیه امکانات دیگر در خوشنام ملارد.

بیست و پنج میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس در محدوده خوشنام ملارد

10000 متر باغ ویلای آباد و سرسبز بهمراه 800 متر ویلای لوکس قدیمی ساز بهراه کلیه امکانات ازجمله زمین بازی کودکان و استخر سر پوشیده بهمراه سونا خشک و بخار و جکوزی و کلیه امکانات دیگر در منطقه خوشنام ملارد با دو بر عالی و لوکیشن بینطیر بفروش میرسد.

بیست میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای ارزان قیمت در خوشنام ملارد

باغ ویلای فروشی با مساحت 700 متر بهمراه ویلای 90 متری دارای استخر و محوطه عالی و همچنین آبنمای بسیار زیبا در منطقه خوشنام ملارد .

دو میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

مناطق ویلایی ملارد

برای مشاهده باغ ویلا در مناطق ویلایی ملارد بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

خرید باغ ویلا در ملارد

ملارد از بهترین مناطق برای خرید باغ ویلا می باشد،در لیست باغ ویلاهای موجود در املاک سها باغ ویلاهای زیادی در ملارد با امکانات  و قیمت مناسب در متراژ های مختلف وجود دارد .یکی از مزیت های خرید باغ ویلا در ملارد دسترسی آسان  به مرکز شهر و فاصله کم از شهر تهران با امکانات رفاهی کامل و آب و هوای معتدل می باشد.املاک سها با کادری مجرب به صورت تخصصی در زمینه خرید باغ ویلا در ملارد و مناطق دیگر آماده خدمت رسانی به  شما عزیزان می باشد.بیشتر باغ ویلاهای موجود در ملارد دارای نورپردازی و محوطه سازی و استخر همراه با تاسیسات وهمچنین سند شش دانگ همراه با پایانکاری شهرداری می باشند.مشاورین املاک سها با ارائه تیمی قوی در زمینه ی تخصصی باغ ویلا، توانسته است نام خود را به برندی قابل اعتماد در این زمینه تبدیل کند.

در حال حاضر املاک سها با کارشناسان با تجربه خود و همچنین شیوه کاری مدرن ، از معتبرترین املاک ها در زمینه خرید باغ ویلا در ملارد فعالیت می کند.