لیست خرید و فروش باغ ویلا در ملارد

فروش باغ ویلای 700 متری در خوشنام ملارد

یک میلیارد و ششصد میلیون مشاهده جزئیات

باغ ویلا ی لوکس و لاکچری در خوشنام ملارد

این باغ ویلا فروشی 1000 متری لوکس در خوشنام ملارد قرار گرفته و از نظر طراحی و معماری بسیار خاص و برای خریداران ویلا در ملارد می تواند جذاب باشد.ویژگی های این باغ ویلا در خوشنام می توان به لنداسکیپ فوق الاده زیبا با بکارگیری از انواع درختچه های زینتی که با محوطه سازی فوق العاده و همچنین استخر بسیار زیبای آن که در مجاورت ویلا ساخته شده است، اشاره کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این ویلا لوکس در خوشنام ملارد و همچنین هماهنگی جهت بازدید از این باغ ویلا حتماً با مشاورین املاک سها تماس حاصل فرمایید.

پنج میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای نقلی در قشلاق ملارد

فروش ویلای نقلی 500 متری واقع در قشلاق در شهرستان ملارد با 170 ویلا نوساز در داخل یک شهرک ویلایی کوچک با نگهبانی 24 ساعته که امنیت خوبی را برای این باغ ویلا مهیا کرده است. این باغ ویلا نقلی در قشلاق بصورت قولنامه ای معتبر واگذار میگردد

یک میلیارد و پنجاه میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا 1300 متری در لم آباد ملارد

فروش ویلای لوکس 1300 متری همراه با 200 متر بنا و ویلا دوبلکس با معماری فوق العاده همراه با تمام امکانات رفاهی یک باغ ویلا ، واقع در لم آباد ملارد یکی از بهترین مناطق ویلایی غرب تهران و شهرستان ملارد ، با سند مالکیت بصورت وکالت از سند مادر

سه میلیارد و سیصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا در صالح اباد ملارد

این باغ ویلا 1000 متری که در صالح آباد واقع شده و دارای 150 متر ویلای 2 خوابه به همراه استخر روباز و جکوزی بزرگ با ظرفیت 8 نفره در مجاورت ویلا می باشد . اگر قصد خرید این باغ ویلا در ملارد را دارید این نکته را باید اشاره کنیم که این ملک به صورت قولنامه ای معتبر به فروش می رسد.

دو میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای 900 متری در ملارد ویلای جنوبی

فروش باغ ویلا به مساحت 900 متر با 120 متر بنا و ویلای نوساز 2 خوابه در ملارد ویلا جنوبی . دارای استخر با تجهیزات کامل و آلاچیق با نما و چشم انداز زیبای باغ در بهترین نقطه از ملارد ویلا جنوبی واقع شده است.

دو میلیارد و دویست میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس در خوشنام ملارد

باغ ویلای مدرن فروشی به مساحت 1200 متر با 400 متر ویلای لوکس و بزرگ در بهترین منطقه خوشنام واقع در شهر ملارد . این باغ ویلا لوکس همچنین دارای شاه نشین زیبا با ویوی کامل باغ و استخر روباز کاشی کاری شده همراه با موتور خانه مجهز و همچنین الاچیق در مجاورت استخر می باشد.

پنج میلیارد و دویست مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای 1250 متری در اسفند اباد ملارد

این باغ ویلا 1250 متری از قیمتی نسبتاً خوبی نسبت به منطقه و لوکیشن و همچنین امکانات برخوردار است و در منطقه اسفند آباد ملارد واقع شده است. دارای 200 متر ویلای دوبلکس با دو اتاق خواب . همچنین دارای استخر روباز بهمراه تصفیه خانه

دو میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای مدرن در خوشنام

2400 متر باغ ویلا کلاسیک و مدرن در خوشنام ملارد دارای 1000 متر زیر بنا و شامل 800 متر ویلای تریبلکس و همچنین محوطه ساری بینظیر بصورت دو کله با دو درب ورودی می باشد .اگر به دنبال خرید باغ ویلا لوکس در ملارد هستید حتماً پیشنهاد می کنیم قبل از هر چیز از این ملک دیدن فرمایید. این باغ ویلا یکی از خاص ترین باغ ویلا ها با امکانات کامل و ویژگی های منحصر بفرد در ملارد است

نه میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس در لم اباد ملارد

فروش 1700 متر باغ ویلا لوکس به همراه 400 متر ویلای دوبلکس و به صورت کاملاً نوساز واقع در لم آباد در شهرستان ملارد . در بهترین نقطه منطقه ویلایی لم آباد . این ویلا دارای 3 اتاق خواب به صورت مستر روم و همچنین دو استخر مجزا به صورت سر پوشیده و رو باز با تجهزات و تاسیسات کامل و نورپردازی زیبا و دیدنی در قسمت ورودی باغ ویلا

تماس بگیرید مشاهده جزئیات

اجاره باغ ویلا در ویلادشت ملارد

1500 متر باغ ویلا در ملارد جهت اجاره . این باغ ویلا در ویلادشت واقع شده است و دارای 150 متر ویلای دوبلکس بصورت دو خواب و استخر روباز در انتهای باغ ویلا نیز می باشد. به صورت کاملاً مبله اجاره داده می شود . این باغ ویلا همچنین 40 متر سویت نگهبانی نیز دارد . قیمت رهن آن نیز 400 میلیون رهن کامل و با قابلیت تبدیل است .

تماس بگیرید مشاهده جزئیات

خرید و فروش باغ ویلا در خوشنام ملارد

1175 باغ ویلا با 130 متر ویلا نوساز محوطه سازی و فضا سازی فوق الاده به همراه استخر روباز واقع در خوشنام ملارد ، دارای 30 متر سوئیت نگهباری و سرایداری

سه میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای 750 متری در لم اباد ملارد

750 باغ ویلا واقع در منطقه لم آباد ملارد به همراه 90 متر ویلای نوساز و شیک با نورپردازی در سقف و بسیار زیبا. این ویلا دارای 2 اتاق خواب که یکی از آن ها به صورت مستر می باشد . دارای انشعابات برق قانونی و اب و گاز مصرفی .

یک میلیارد و چهارصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس و زیبا در ملارد

این باغ ویلا دارای 1500 متر مساحت به همراه 140 متر ویلا لوکس و نوساز به صورت 2 خوابه واقع در منطقه ملارد ویلای شمالی . دیوارهای باغ ویلا از داخل و خارج و نمای ساختمان سنگ شده است. در محوطه باغ نیز شاهد محوطه سازی زیبا و دلنشینی به همراه نورپردازی در شب خواهید بود

پنج میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

باغویلا ی 800 متری و لوکس در مهرچین ملارد

این باغ ویلا 800 متری در در مهرچین ملارد و در داخل شهرک ویلای کوچک قرار گرفته و درون این باغ ویلا 100 متر ویلای تک خواب بصورت مدرن و شیک ساخته شده است . این باغ ویلا جزو باغ ویلا های سبک محسوب می شود و همچنین با توجه به نزدیکی به بافت مسکونی و شهری بهترین گزینه برای سکونت طولانی و دائم هم هست.

یک میلیارد و دویست میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای نقلی در مهرچین ملارد و ارزان قیمت

در این باغ ویلا 500 متری ازران قیمت یک سویت و بنای 50 متری با امکانات کامل بصورت تک خواب قرار گرفته است. اگر به دنبال خرید باغ ویلا ازران قیمت در ملارد هستید این ملک یکی از پیشنهادات ما به شما است. این باغ در در منطقه مهرچین ملارد واقع شده است.

یک میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای 1100 متری در مهرآذین ملارد

باغ ویلا 1100 متری برای فروش که دارای 100 متر ویلا دو اتاق خواب می باشد. این باغ ویلا در لوکیشن خوبی از مهرآذین ملارد قرار گرفته که نزدیکی بافت مسکونی و با قابلیت سکونت همیشگی را دارد همچنین سند بصورت قولنامه و وکالت از سند مادر است .

یک میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای 1000 متری در قشلاق ملارد

این باغ ویلا در قشلاق ملارد قرار دارد و دارای 1000 متر مساحت که در آن 100 متر ویلای لوکس ساخته شده است. در محوطه باغ استخر بزرگ و بسیار و زیبا به صورت روبازبا تاسسیسات کامل قرار دارد. این باغ ویلا 1000 متری در قشلاق ملارد به صورت مبله واگذار میگردد.

دو میلیارد و دویست میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای 1400 متری در قشلاق ملارد

این باغ ویلا فروشی دارای 1400 متر مساحت 80 متر ویلای به صورت تک خواب می باشد. در محوطه این باغ فضاسازی بسیار زیبا و چشم نوازی انجام شده که حس و حال خوبی به این باغ ویلا داده است. این باغ ویلا در منطقه قشلاق ملارد که در مجاورت روستای لم آباد و در نزدیکی شهرستان ملارد با دسترسی عالی واقع شده است.

یک میلیارد و نهصد میلیون مشاهده جزئیات

1500 متر باغ ویلای قدیمی بهمراه مدارک کامل

درون این باغ ویلا 300 متر بنای قدیمی ولی مرتب و قابل استفاده و 50 متر سرایداری و نگهبانی قرار دارد. همچنین دارای استخر روباز 90 متری همراه با تصفیه خانه واقع در ملارد ویلا شمالی

سه میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

مناطق ویلایی ملارد

برای مشاهده باغ ویلا در مناطق ویلایی ملارد بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

خرید باغ ویلا در ملارد

ملارد از بهترین مناطق برای خرید باغ ویلا می باشد،در لیست باغ ویلاهای موجود در املاک سها باغ ویلاهای زیادی در ملارد با امکانات  و قیمت مناسب در متراژ های مختلف وجود دارد .یکی از مزیت های خرید باغ ویلا در ملارد دسترسی آسان  به مرکز شهر و فاصله کم از شهر تهران با امکانات رفاهی کامل و آب و هوای معتدل می باشد.املاک سها با کادری مجرب به صورت تخصصی در زمینه خرید باغ ویلا در ملارد و مناطق دیگر آماده خدمت رسانی به  شما عزیزان می باشد.بیشتر باغ ویلاهای موجود در ملارد دارای نورپردازی و محوطه سازی و استخر همراه با تاسیسات وهمچنین سند شش دانگ همراه با پایانکاری شهرداری می باشند.مشاورین املاک سها با ارائه تیمی قوی در زمینه ی تخصصی باغ ویلا، توانسته است نام خود را به برندی قابل اعتماد در این زمینه تبدیل کند.

در حال حاضر املاک سها با کارشناسان با تجربه خود و همچنین شیوه کاری مدرن ، از معتبرترین املاک ها در زمینه خرید باغ ویلا در ملارد فعالیت می کند.