لیست خرید و فروش باغ ویلا در ملارد

باغ ویلای زیبا و لوکس در ملارد

1500 متر باغ ویلا در بهترین منطقه ملارد . دارای ویلای زیبا به مساحت 1500 متر با 350 متر ویلا شامل 50 متر ساختمان سرایداری 300 متر ویلای دوبلکس فوق العاده زیبا می باشد. بنای اصلی این باغ ویلا دارای سیستم گرمایشی از کف ،کابینت های ممبران ، بسیار زیبا همچنین یک بهار خواب بسیار عالی که مشرف به فضای باغ می باشد. با سه خواب بصورت مستر روم میباشد.

نه میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس و دوبلکس در حومه ملارد

فروش 1200 متر باغ ویلای لوکس و نوساز به همراه 200 متر ویلای دوبلکس بصورت سه خواب مستر . ای باغ ویلا دارای 60 متر سویت نگهبانی و سرایداری در ابتدای باغ ویلا و همچنین استخر سرپوشیده در داخل ساختمان با کلیه تاسیسات و تجهیزات کامل در حومه شهر ملارد میباشد .

نه میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا ی لوکس و نوساز در حومه شهر ملارد

فروش 1300 متر باغ ویلای لوکس و نوساز با درختان پر محصول میوه در حومه ملارد . این باغ ویلای دارای 200 متر ویلای لوکس و فلت بصورت سه خواب مستر و انشعابات آب , برق , گاز بصورت کنتور قانونی میباشد .

یازده میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس و نوساز در محدوده ملارد

فروش 1000 متر باغ ویلای لوکس و نوساز به همراه 200 متر ویلا بصورت دو خواب مستر با بهترین متریال ساخت و مجهز به سیستم سرمایش اسپیلت و سیستم گرمایشی رادیاتور و پکیج در ملارد . واگذاری این باغ ویلای لوکس بصورت فول فرنیش میباشد .

ده میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای 1000 متری در خوشنام ملارد

1000 متر باغ ویلا در خوشنام ملارد شامل 150 متر بنای لوکس و نوساز و همچنین دارای سند تک برگ و انشعابات کامل و قانونی. این باغ ویلا داخل شهرک ویلای واقع شده که با نگهبانی 24 ساعته امنیتی مثال زدنی میباشد

یازده میلیارد مشاهده جزئیات

1200 متر باغ ویلا لاکچری در خوشنام ملارد

1200 متر باغ ویلا در خوشنام ملارد باغ ویلا فوق در یکی از بهترین مناطق ملارد محدوده خوشنام میباشد که با بکارگیری از سنگ از دیوارها و سنگ فرش فضای زیبای را به ارمغان اورده است

ده میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای نقلی در اسفند آباد ملارد

فروش 550 متر باغ ویلای نقلی به همراه 100 متر ویلای نوساز بصورت دو خواب و سیستم سرمایشی اسپیلت و سیستم گرمایشی بخاری و شومینه گازی که واگذاری این باغ ویلا بصورت فول فرنیش ( مبله ) در اسفند آباد ملارد میباشد.

دو میلیارد و نهصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا در قلعه فرامرزیه خوشنام ملارد

فروش 750 متر باغ ویلا با 100 متر ویلای بازسازی شده بصورت دو خواب و استخر روباز بهمراه تصفیه خانه به همراه محوطه سازی شده همراه با نورپردازی زیبا در شب در خوشنام ملارد .

چهار میلیارد و دویست میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای سرسبز در صالح آباد ملارد

فروش 1600 متر باغ ویلای آباد به همراه 150 متر ویلای بازسازی شده بصورت دو خواب مستر در صالح آباد ملارد میباشد که دارای امکاناتی مانند استخر روباز کاشی کاری شده همراه با موتور خانه چهار فصل و آلاچیق زیبا با چشم اندازی از باغ ویلا و غیره میباشد.

شش میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای 500 متری در لم آباد ملارد

500 متر باغ ویلای نقلی دارای 80 متر سوییت نوساز و بصورت دو خواب و استخر روباز کاشی کاری شده همراه با تصفیه خانه به همراه انشعابات آب برق گاز در لم آباد ملارد به فروش میرسد.

سه میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای نقلی در قشلاق ملارد

700 متر باغ ویلای نقلی دارای 100 متر ویلای دو خواب (دو سال ساخت ) و بصورت فول فرنیش ( مبله واگذار میگردد) در قشلاق ملارد بفروش میرسد . این باغ ویلا دارای محوطه سنگ فرش شده و دیوارهای داخل و نمای ساختمان کاملا سنگ شده و استخر روباز کاشی کاری شده به همراه تصفیه خانه نیز میباشد.

سه میلیارد و دویست میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای نقلی و دوبلکس در لم آباد ملارد

500 متر باغ ویلای نقلی و نوساز بصورت دوبلکس و همچنین لوکس و شیک در لم آباد ملارد به فروش میرسد. این باغ ویلای دوبلکس دارای 190 متر ویلای دو خوابه که به صورت مستر هست میباشد.

چهار میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا در محدوده خوشنام ملارد

فروش 1000 متر باغ ویلای نوساز با بهترین متریال ساخت و 110 متر ویلا بصورت دو خواب و همچنین دارای دارای آشپزخانه با کابینت های از بهترین نوع ممبران و استخر روباز در مجاورت ویلا همراه با تصفیه خانه و کلیه امکانات رفاهی دیگر در خوشنام ملارد .

پنج میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا ی لوکس و زیبا در ملارد ویلای جنوبی

750 متر باغ ویلا دارای 200 متر ویلای لوکس و نوساز بصورت سه خواب و گلخانه بسیار زیبا و پاسیو در قسمتی از ویلا جهت نگهداری پرندگان و گل های گلخانه ای بصورت فول فرنیش ( واگذاری بصورت مبله کامل )در منطقه خوش آب و هوایی ملارد ویلای جنوبی به فروش میرسد.

شش میلیارد مشاهده جزئیات

باغ ویلای دوبلکس در لم آباد ملارد

فروش 625 متر باغ ویلا دارای 190 متر ویلای دوبلکس بصورت دو خوابه بصورت مستر و همچنین محوطه بسیار زیبا و سرسبز با بکارگیری از انواع درختان پر محصول میوه با سهمیه آب کشاورزی در محیطی دلنشین و زیبا با نورپردازی فوق العاده در لم آباد ملارد.

پنج میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای 2000 متری در قشلاق ملارد

فروش 2000 متر باغ ویلا با دو بر عالی دارای 90 متر ویلا بصورت دو خواب و استخر روباز در انتهای باغ ویلا و همچنین انواع درختان پر محصول میوه با سهمیه آب کشاورزی در محدوده قشلاق ملارد .

شش میلیارد و سیصد میلیون مشاهده جزئیات

باغویلا ی 800 متری و لوکس در مهرچین ملارد

این باغ ویلا 800 متری در در مهرچین ملارد و در داخل شهرک ویلای کوچک قرار گرفته و درون این باغ ویلا 100 متر ویلای تک خواب بصورت مدرن و شیک ساخته شده است . این باغ ویلا جزو باغ ویلا های سبک محسوب می شود و همچنین با توجه به نزدیکی به بافت مسکونی و شهری بهترین گزینه برای سکونت طولانی و دائم هم هست.

سه میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای دوبلکس با سند شش دانگ در خوشنام ملارد

فروش 1175 متر باغ ویلای لوکس دارای 330 متر ویلای نوساز بصورت سه خواب با امکانات کامل دارای سالن پذیرایی بزرگ و آشپزخانه مجهز ( کابینت های ممبران , یخچال ساید , گاز رومیزی , هود لمسی و ماکروفر ) و سیستم های امنیتی ( دزدگیر و دوربین مدار بسته ) سیستم سرمایش ( کولر آبی و اسپیلت ) و سیستم گرمایش ( رادیاتور و شومینه گازی ) در بهترین لوکیشن خوشنام ملارد.

چهارده میلیارد مشاهده جزئیات

فروش 1500 متر باغ ویلا ی لوکس در لم آباد

این باغ ویلا بصورت قولنامه ای معتبر واگذار میگردد و در منطقه لم آباد در شهرستان ملارد واقع شده است. مساحت آن2000 متر و دارای 300 متر ویلای دوبلکس و خوش ساخت و همانطور که در تصاویر این ملک مشاهده می کنید دارای نورپردازی در سقف و دیواره ها باعث ایجاد فضایی آرامش بخش و زیبا شده است.

ده میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا با سند شش دانگ در ملارد ویلای جنوبی

525 متر باغ ویلای زیبا به همراه 70 متر سوئیت تک خواب و استخر روباز و محوطه سازی شده به همراه نورپردازی در شب و انشعابات کامل با سند شش دانگ در ملارد ویلای جنوبی به فروش میرسد.

دو میلیارد و هفتصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس و دوبلکس در لم اباد ملارد

فروش 1300 متر باغ ویلای لوکس دارای 400 متر ویلای دوبلکس بصورت سه خواب و فول فرنیش ( واگذاری به صورت مبله ) و همچنین دارای امکاناتی مانند نشیمن گاه زمستانی برای دورهمی های آخر هفته و استخر فوق العاده زیبا با موتور خانه چهار فصل و جکوزی شش نفره در مجاورت ویلا و ... در لم اباد ملارد.

دوازده میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

مناطق ویلایی ملارد

برای مشاهده باغ ویلا در مناطق ویلایی ملارد بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

خرید باغ ویلا در ملارد

ملارد از بهترین مناطق برای خرید باغ ویلا می باشد،در لیست باغ ویلاهای موجود در املاک سها باغ ویلاهای زیادی در ملارد با امکانات  و قیمت مناسب در متراژ های مختلف وجود دارد .یکی از مزیت های خرید باغ ویلا در ملارد دسترسی آسان  به مرکز شهر و فاصله کم از شهر تهران با امکانات رفاهی کامل و آب و هوای معتدل می باشد.املاک سها با کادری مجرب به صورت تخصصی در زمینه خرید باغ ویلا در ملارد و مناطق دیگر آماده خدمت رسانی به  شما عزیزان می باشد.بیشتر باغ ویلاهای موجود در ملارد دارای نورپردازی و محوطه سازی و استخر همراه با تاسیسات وهمچنین سند شش دانگ همراه با پایانکاری شهرداری می باشند.مشاورین املاک سها با ارائه تیمی قوی در زمینه ی تخصصی باغ ویلا، توانسته است نام خود را به برندی قابل اعتماد در این زمینه تبدیل کند.

در حال حاضر املاک سها با کارشناسان با تجربه خود و همچنین شیوه کاری مدرن ، از معتبرترین املاک ها در زمینه خرید باغ ویلا در ملارد فعالیت می کند.