لیست خرید و فروش باغ ویلا در ملارد

باغ ویلای نقلی با مدارک کامل در ملارد ویلای جنوبی

سه و نیم میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا در شهرک ترنج در خوشنام ملارد

هفت میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای نقلی در ملارد ویلای جنوبی

فروش 430 متر باغ ویلای نقلی و لوکس و 100 متر ویلای لوکس و نوساز بصورت دو خوابه همراه با استخر روباز کاشی کاری شده با موتور خانه مجهز و کلیه امکانات دیگر در ملارد ویلای جنوبی .

دو میلیارد و هفتصد و پنجاه مشاهده جزئیات

عمارتی زیبا و قدیمی در خوشنام ملارد

فروش 3200متر باغ زیبا و عمارت لوکس و قدیمی ساز دارای 500 متر بنا که اطراف آن محصور شده با درختان سر به فلک کشیده و همچنین دارای آلاچیق و در مجاورت استخر و کلیه امکانات دیگر در خوشنام ملارد.

بیست و پنج میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس در محدوده خوشنام ملارد

10000 متر باغ ویلای آباد و سرسبز بهمراه 800 متر ویلای لوکس قدیمی ساز بهراه کلیه امکانات ازجمله زمین بازی کودکان و استخر سر پوشیده بهمراه سونا خشک و بخار و جکوزی و کلیه امکانات دیگر در منطقه خوشنام ملارد با دو بر عالی و لوکیشن بینطیر بفروش میرسد.

بیست میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای ارزان قیمت در خوشنام ملارد

باغ ویلای فروشی با مساحت 700 متر بهمراه ویلای 90 متری دارای استخر و محوطه عالی و همچنین آبنمای بسیار زیبا در منطقه خوشنام ملارد .

دو میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس و شهرکی در ملارد

باغ ویلای بینظیر 1000 متری داخل شهرک ویلایی بینطیر در منطقه ملارد که دارای 400 متر ویلای سوپرلوکس میباشد.

ده میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای زیبا در خوشنام ملارد

فروش باغ ویلای 1000 متری لوکس در خوشنام ملارد. این باغ دارای ویلای بسیار زیبا که دارای 2 خواب میباشد است.

پنج میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس و زیبا در خوشنام ملارد

باغ ویلای 1200 متری با انواع درختان میوه کهن و محوطه بسیار دیدنی در منطقه خوشنام ملارد بفروش میرسد. این باغ ویلا دارای 200 متر ویلای لوکس با دو خواب بزرگ بصورت مستر روم با انشعابات کامل میباشد.

هشت میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای فوق العاده زیبا در خوشنام ملارد

فروش 2000 متر باغ ویلای لوکس و لاکچری به همراه 700 متر ویلای سوپرلوکس با طراحی مدرن و خاص بصورت فول فرنیش و امکانات عالی و کاربردی که از یک باغ ویلا انتظار دارید در خوشنام ملارد.

یازده میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا در مجموعه باغ ویلا در لم آباد ملارد

باغ ویلای فوق دارای 620 متر مساحت و یک ویلای نوساز 70 متری بهمراه یک خواب میباشد که دارای پرونده سازی در جهاد کشاورزی و اخذ نامه از جهاد کشاورزی میباشد.

سه میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس و مدرن در ملارد

فروش 1500 متر باغ ویلا بسیار شیک و خوش ساخت در یکی از بهترین مناطق ملارد. دارای 240 متر ویلای نوساز و شیک و استخر زیبا بهمراه موتور خانه مجهز و چهار فصل میباشد.

هشت میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس در صالح آباد ملارد

1500 متر باغ ویلای لوکس در صالح آباد ملارد بهمراه 200 متر ویلای نوساز با دو خواب مستر و همچنین استخر روباز کاشی کاری شده همراه با موتور خانه مجهز و بصورت چهار فصل و کلیه امکانات دیگر بفروش میرسد.

شش میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا ی لوکس در ویلادشت ملارد

فروش 1500 متر باغ ویلای لوکس در ویلادشت ملارد بهمراه 170 متر ویلای لوکس و نوساز بصورت سه خواب که دارای انواع درختان مثمر میوه و سهمیه آب کشاورزی و محوطه بسیار زیبا و دلنشین میباشد.

هفت میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا لوکس و لاکچری در منطقه بکر خوشنام ملارد

3380 متر باغ ویلای لوکس و نوساز بهمراه 600 متر ویلای سوپرلوکس بصورت چهار خواب مستر در خوشنام ملارد بفروش میرسد. این باغ ویلای لوکس دارای استخر روباز و سرپوشیده با کلیه تجهیزات و بصورت چهار فصل و همچنین جکوزی 6 نفره در مجاورت استخر روباز و سونا خشک در مجاورت استخر سرپوشیده میباشد.

تماس بگیرید مشاهده جزئیات

1000 متر باغ ویلا در منطقه خوشنام ملارد

1000 متر باغ ویلا در مجموعه ویلایی در ملارد دارای 150 متر بنای نوساز و 35متر سرایداری داخل شهرک ویلایی با نگهبانی 24 ساعته در منطقه خوشنام ملارد شامل سند شش دانگ و همچنین با نامه تغییر کاربری

شش میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

800 متر باغ ویلای لاکچری در لم اباد ملارد

800 متر باغ ویلای لوکس دارای 150 متر بنای نوساز و سند تک برگ و انشعابات کامل در بهترین فرعی جاده ملارد به لم اباد که با دسترسی اسان به امکانات رفاهی قابلیت سکونت را فراهم کرده است

چهار میلیارد وپانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای نقلی در ویلادشت ملارد

814متر باغ ویلا در ویلادشت ملارد دارای 110 متر ویلای نوساز و کلید نخورده و شامل سند تک برگ بصورت مشایی این باغ ویلا با قابلیت سند تک برک بهمراه نامه جهاد کشاورزی و نامه شهرداری و امنیتب مثال زئنی با قابلیت سکونت دائم

دو میلیارد و هشتصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا 1300 متری در لم آباد ملارد

فروش ویلای لوکس 1300 متری همراه با 200 متر بنا و ویلا دوبلکس با معماری فوق العاده همراه با تمام امکانات رفاهی یک باغ ویلا ، واقع در لم آباد ملارد یکی از بهترین مناطق ویلایی غرب تهران و شهرستان ملارد ، با سند مالکیت بصورت وکالت از سند مادر

شش میلیارد مشاهده جزئیات

مناطق ویلایی ملارد

برای مشاهده باغ ویلا در مناطق ویلایی ملارد بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

خرید باغ ویلا در ملارد

ملارد از بهترین مناطق برای خرید باغ ویلا می باشد،در لیست باغ ویلاهای موجود در املاک سها باغ ویلاهای زیادی در ملارد با امکانات  و قیمت مناسب در متراژ های مختلف وجود دارد .یکی از مزیت های خرید باغ ویلا در ملارد دسترسی آسان  به مرکز شهر و فاصله کم از شهر تهران با امکانات رفاهی کامل و آب و هوای معتدل می باشد.املاک سها با کادری مجرب به صورت تخصصی در زمینه خرید باغ ویلا در ملارد و مناطق دیگر آماده خدمت رسانی به  شما عزیزان می باشد.بیشتر باغ ویلاهای موجود در ملارد دارای نورپردازی و محوطه سازی و استخر همراه با تاسیسات وهمچنین سند شش دانگ همراه با پایانکاری شهرداری می باشند.مشاورین املاک سها با ارائه تیمی قوی در زمینه ی تخصصی باغ ویلا، توانسته است نام خود را به برندی قابل اعتماد در این زمینه تبدیل کند.

در حال حاضر املاک سها با کارشناسان با تجربه خود و همچنین شیوه کاری مدرن ، از معتبرترین املاک ها در زمینه خرید باغ ویلا در ملارد فعالیت می کند.