لیست خرید و فروش باغ ویلا در محمدشهر

فروش باغ ویلا در زیبادشت محمد شهر

شش میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

4800 متر باغ ویلای مجلل و لاکچری

4800 متر کاخ ویلا لاکچری در محمدشهر،دارای 550 متر بنای سبک مدرن با 4 خواب بصورت مستر 70 متر سرایداری فول امکانات، داخل شهرک ویلایی با نگهبانی 24 ساعته و سند 6 دانگ و تک برگ، دور تا دور باغ ویلا مسیر تندرستی و پیاده روی

هجده میلیارد مشاهده جزئیات

زیبا ترین و لوکس ترین عمارت در وب سایت سها

تماس بگیرید مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا در شهرک ویلای زیبادشت شمالی محمدشهر

در این باغ ویلا 1200 متری یک ویلا لوکس با مساخت 600 متر به صورت تریبلکس ساخت است. واقع در زیبادشت شمالی این نگین درخشان منطقه محمدشهر. نکته جالب در مورد این اتاق ها این است که همگی دارای تراس می باشد. به راستی این ویلا یکی از لوکس ترین و خاص ترین باغ ویلای غرب تهران می باشد. با تماس با مشاورین املاک سها به راحتی از این باغ ویلا و سایر ویلا های هم تراز با این ملک بازدید به عمل آورید.

یازده میلیارد مشاهده جزئیات

فروش 1200 متر باغ ویلا لاکچری در محمدشهر

باغ ویلای 1200 متری در محمدشهر با 220 متر ویلای مدرن و نوساز و 70 متر سرایداری مجهز با کلیه امکاناتهمراه با محوطه سازی زیبا و نورپردازی رویایی در شب و سند شش دانگ فروخته می شود.

چهار میلیارد مشاهده جزئیات

باغ ویلای زیبا در شهرک ویلای فاخر زیبادشت

فروش باغ ویلا زیبا 1200 متری در شهرک ویلای زیبادشت شمالی ، بی شک یکی از زیباترین و برند ترین شهرک های ویلای محمدشهر شهرک زیبادشت میباشد. دارای 140 متر ویلای فوق لوکس با بکارگیری از بهترین متریال و دارای سالن دنس در طبقه زیرین بهمراه میز بار بزرگ

تماس بگیرید مشاهده جزئیات

باغ ویلا 1900 متری در محمد شهر کرج

این باغ ویلای شکیل و فوق العاده زیبا در منطقه محمد شهر کرج می باشد . مساحت این باغ ویلای زیبا حدود 1860 متر می باشد

سیزده میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ قدیمی در محمدشهر کرج

فروش باغ ویلای بسیار بزرگ به متراژ 15000 متر در یکی از خیابان های اصلی محمدشهر کرج. دارای حدود 2000 متر بناهای قدیمی در سه گوشه باغ است . این باغ ویلا بزرگ به به صورت دو بر است و قابلیت تفکیک نیز دارد .

متری دو میلیون و پانصد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای نقلی در محمدشهر کرج

این باغ ویلا 490 متری در محمدشهر با مساحت کم خود در عین حال تمام امکانات لازم و مورد نیاز یک باغ ویلا را دارد تا خریداران آن بتوانند آخر هفته های خود را به راحتی هرچه تمام در آن بگذرانند. دارای 260 متر ویلای نوساز به صورت دوبلکس و همچنین استخر روباز با تاسیسات به همراه جکوزی 6 نفره می باشد . ین ملک به افرادی که تمایل به خرید باغ ویلا کوچک و نقلی در محمد شهر کرج هستند پیشنهاد می شود.

یک میلیارد و نهصد میلیون مشاهده جزئیات

باغ ویلا در محمدشهر با مساحت 560 متر

در لیست باغ ویلاهای املاک سها باغ ویلایی در محمدشهر کرج با مساحت 560 متر و 250 متر ویلای لاکچری به همراه سند تک برگ فروخته می شود.

دو میلیارد مشاهده جزئیات

باغ ویلای 1600 متری در محمدشهر کرج

این باغ ویلا فروشی دارای لنداسکیپ فوق الاده زیبا با بکارگیری از انواع درختان گل و زینتی انجام شده که فضای بسیار و جشم انداز فوق العاده ای رو ایجاد کرده است . همچنین در باغ آن الاچیق زیبا با چشم انداز باغ ویلا قرار گرفته . این باغ ویلا با 170 متر ویلای 3 خوابه در بهترین نقطه از محمدشهر کرج واقع شده است. اگر قصد خرید باغ ویلا در محمد شهر را دارید پیشنهاد می شود از این ملک دیدن فرمایید.

شش و نیم میلیارد مشاهده جزئیات

2200 متر باغ عمارت لاکچری و لوکس در شهرک ویلایی برند

این باغ عمارت زیبا دارای 1000 متر ویلای لاکچری 4 خوابه ، به همراه استخر روباز با تاسیسات کامل، فضا سازی و نورپردازی فوق العاده در داخل شهرک باغ ویلای برند واقع شده که با گیت نگهبانی امنیتی مثال زدنی دارد

بیست میلیارد مشاهده جزئیات

1900 متر باغ ویلای لاکچری در محمدشهر

1900 متر باغ ویلای لاکچری در محمدشهر، در یکی از بهترین مناطق شهرکی و باغ ویلایی منطقه محمدشهر با 400 متر زیر بنای نوساز ،همراه سند شش دانگ و پایانکار شهرداری و موقعیت عالی

10 میلیارد مشاهده جزئیات

باغ ویلا در عیانی ترین شهرک ویلای محمدشهر کرج

این باغ ویلا دارای 1350 متر مساحت و در بهترین و عیانی ترین شهرک ویلایی محمد شهر قرار گرفته است. . ویلای این ملک دارای 500 متر مساحت که به صورت دوبلکس و دارای بهار خواب (تراس) با چشم انداز فوق الاده باغ است . همچنین در مجاورت ویلا استخر روباز کاشی کاری شده همراه با موتور خانه مجهز ساخته شده است. . در منطقه ویلایی محمدشهر همواره با توجه به پتانسیل بالا و طبیعت بکر آن شاهد ساخت یا قرار داشتن بهترین باغ ویلا ها هستیم .

دوازده میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

باغ ویلای بهشت در محمد شهر کرج

این باغ ویلا با مساحت پایین و 750 متری دارای محوطه سازی فوق الاده زیبا و دوست داشتنی بهمراه نورپردازی رویایی در شب دارای 120 متر ویلا بصورت دو خواب و انواع درختان سربه فلک کشیده در دور باغ ویلا می باشد. مناسب افرادی که قصد خرید باغ ویلا کم مساحت و کوچک هستند می باشد.

دو میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

باغ ویلای فوق العاده زیبا در محمدشهر کرج

باغ ویلا مورد نظر دارای 1400 متر که شامل 450 متر ویلای دوبلکس می باشد. این ویلا دوبلکس به سبک معماری روسی ساخته شده و معمار آن با الهام از این سبک و ویلاهایی با سبک روسی طراحی و اجرا گردیده است. گر به دنبال خرید باغ ویلا خاص و متفاوت هستید این ملک بهترین گزینه برای شما است که در داخل بهترین شهرک ویلای محمد شهر با نگهبانی 24 ساعته قرار گرفته است . اگر قصد خرید باغ ویلا لوکس و خاص را دارید حتماً با مشاورین املاک سها تماس بگیرید.

چهارده میلیارد مشاهده جزئیات

باغ ویلای زیبا در محمد شهر

2500 متر باغ ویلای زیبا در محمد شهر کرج و دارای 700 متر ویلای زیبا داخل مجموعه ویلایی در محمدشهر با گیت نگهبانی و همچنین 70 متر سرایداری و نگهبانی و محوطه سازی زیبا با چمن ارایی و گل ارایی

شش میلیارد و پانصد میلیارد مشاهده جزئیات

2000 متر باغ ویلای لاکچری در محمدشهر

لاکچری ترین باغ ویلا در یکی از زیباترین خیابان های محمدشهر با مساحت 2000 متر و بنای 650 متری همراه با محوطه سازی دلنشین و استخر فوق العاده زیبا. افراد کی که به دنبال خرید باغ ویلا یا علاقمند به دیدن تصاویر باغ ویلای منطقه بوده اند، حتماً تصاویر این باغ ویلا لاکچری را حداقل یک بار مشاهده کرده اند . از دیگر ویژگی های این باغ ویلا این است که در یک مجموعه ویلایی با نگهبانی 24 ساعته همچنین گیت ورودی قرار گرفته است.

بیست و پنج میلیارد مشاهده جزئیات

فروش 2100 مترباغویلا در شهرکی برند در محمدشهر

این باغ ویلا 2100 متری با 650 متر ویلای نوساز و دوبلکس در شهرک زیبادشت شمالی واقع شده که از لحاظ امنیت و مدارک (سند و پایان کار شهرداری) زبانزده میباشد شهرک زیبادشت از لحاظ لوکیشن در بهترین منطقه از محمدشهر میباشد.

یازده میلیارد مشاهده جزئیات

2000متر باغ عمارت ویلایی در محمدشهر

این باغ ویلا رویایی را می توان یکی از زیباترین و لاکچری ترین باغ ویلا در محمدشهر معرفی کرد باغ عمارت رویایی با متراژ 2000 متر همراه با 750 متر ویلا به صورت دوبلکس همراه با سند شش دانگ با تغییر کاربری و پایان کار شهرداری به فروش می رسد. تمام متریال استفاده شده در ویلا و محوطه و حتی تاسیسات و نورپردازی همگی برند بوده و یا از بهترین ها بکاربرده شده است. املاک سها شما را تا رسیدن باغ ویلا مناسب و خرید آن ، همراهی خواهد کرد.

بیست میلیارد مشاهده جزئیات

مناطق ویلایی محمدشهر

برای مشاهده باغ ویلا در مناطق ویلایی محمدشهر بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

خرید باغ ویلا در محمدشهر

محمدشهر شهرستانی واقع در استان البرز که علاوه بر هوای سالم و طبیعت زیبا ،دارای امکانات کامل رفاهی و قابلیت زندگی دائم نیز می باشد.این شهرستان به دلیل قرار گرفتن در موقعیتی عالی از نظر آب و هوا و دسترسی آسان به شهر مکان مناسبی برای خرید باغ ویلا در محمدشهر محسوب می شود.زیبادشت یکی از زیباترین و خوش آب و هواترین مناطق محمدشهر می باشد که جز مناطق محبوب برای خریداران باغ ویلا در محمدشهر می باشد.

در منطقه محمدشهر باغ های سرسبز فراوان و شهرک های ویلایی دلنشین و مراکز تفریحی و ورزشی از جمله اسب سواری و زمین چوگان وجود دارد.یک از شاخص های مهم در محمدشهر که آن را به قطب کشاورزی در استان البرز  تبدیل کرده است بدون تردید وجود زمین های زراعی و باغ های میوه می باشد.

املاک سها با چندین سال تجربه در زمینه خرید باغ ویلا در محمدشهر و خرید باغ ویلا در زیبادشت شما را در این زمینه با بهترین مشاوران خود یاری می کند