لیست خرید و فروش باغ ویلا در محمدشهر

فروش باغ ویلای 4050 متری در عباس آباد محمدشهر

فروش 4050 متر باغ ویلا در عباس آباد محمدشهر به همراه 120 متر ویلای دو خواب و دارای محوطه بسیار زیبا و دلنشین بهمراه آبنمای سنگی , چمن آرایی , گل آرایی , سنگ فرش و همچنین نورپردازی مهندسی در محوطه باغ ویلا و نمای ساختمان

تماس بگیرید مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای با اصالت با درختان کهن در محمدشهر کرج

فروش 3000 متر باغ ویلای با اصالت در محمدشهر کرج دارای 800 متر ویلای قدیمی بصورت دوبلکس بهمراه هفت خواب و همچنین دارای دو سالن پذیرایی بزرگ در طبقه اول و دوم , سالن tv روم , اشپزخانه بزرگ با کابینت های قدیمی دارای سیستم سرمایشی کولر آبی و اسپیلت , سیستم گرمایشی رادیاتور و شومینه

سی میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای قدیمی در محمدشهر کرج

فروش 3200 متر باغ ویلای قدیمی در محمد شهر کرج دارای 1300 متر متراژ بناها با پایان کار از شهرداری و درختان فوق العاده سر به فلک کشیده در دور تا دور باغ ویلا و سالن پذیرایی بزرگ جهت برگذاری میهمانی های شبانه و چشن تولد آشپزخانه بزرگ با کابینت های های گلاس ترک بهمراه گاز رومیزی و هود , یخچال فریزر

سی میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا 2000 متری در محمدشهر کرج

فروش 2000 متر باغ ویلا در محمدشهر کرج . این باغ ویلا دارای 330 متر ویلای قدیمی بصورت سه خواب دارای سالن پذیرایی بزرگ همراه با آشپزخانه مجهز با کابینت های چوبی , گاز رومیزی , هود لمسی و یخچال فریزر و دارای سیستم گرمایش پکیج و رایاتور و همچنین سیستم سرمایش کولر آبی و اسپیلت

سی میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای 4800 متری در محمدشهر کرج

فروش 4800 متر باغ ویلای لوکس دارای 1000 متر بنای نوساز بصورت تریبلکس در محمدشهر کرج . این باغ ویلا دارای سه اتاق خواب بزرگ ( دو خواب مستر روم ) و همچنین دارای سالن پذیرایی بزرگ با آشپزخانه مبله بهمراه کابینت های ممبران , گاز رومیزی , هود لمسی , ماکروفر توکار , یخچال ساید و ماشین لباسشویی میباشد . واگذاری این باغ ویلا نیز بصورت فول فرنیش میباشد.

بیست و نه میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس و نوساز در محمدشهر

فروش 1000 متر باغ ویلای لوکس در محمدشهر . دارای 170 متر وتر ویلای لوکس و نوساز بصورت سه خواب مستر و استخر روباز کاشی کاری شده به سبک ترکیه ای با تاسیسات کامل و همچنین آبنمای بزرگ در مجاورت استخر و آلاچیق تمام چوب با چشم انداز باغ ویلا

نه میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس و دلنشین در محمدشهر کرج

فروش 810 متر باغ ویلای فوق العاده با 180 متر ویلای لوکس و زیبا با بهترین متریال ساخت دارای سه اتاق خواب بزرگ بصورت مستر و سالن پذیرایی بزرگ بهمراه سالن tv روم با آشپزخانه مجهز شامل کابینت های های گلاس ترک ,گاز رومیزی ,هود لمسی ,یخچال ساید ,ماکروفر تو کار ,ماشین لباسشویی در محمد شهر کرج .

هفت میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای قدیمی در محمدشهر کرج

4200 متر باغ ویلا اکازیون 500 متر بنای نو ساز شامل 5 خواب به همراه سرویس خواب حمام و سرویس بهداشتی در زیر زمین این ویلا 30 متر سالن کاشی شده به همراه سونا بخار و جکوزی میباشد

20 میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای خاص و مدرن در محمد شهر

فروش 700 باغ ویلای فوق العاده زیبا با طراحی خاص و مدرن به همراه 420 متر ویلای سوپر لوکس و دارای 6 اتاق خواب بزرگ بصورت مستر روم و کلیه امکانات و همچنین انشعابات آب , برق , گاز در محمدشهر کرج

ده میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس و مدرن در همایون ویلای کرج

1000 متر باغ ویلای لوکس و مدرن که دارای 400 متر ویلای لوکس با طراحی مدرن و سه اناق خواب بزرگ بصورت مستر و امکانات دیگر از جمله سیستم های گرمایشی ( رادیاتور و شومینه ) و سرمایشی اسپیلت و ... در همایون ویلا واقع درکرج آماده فروش میباشد

دوازده میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا در شهرک ویلایی برند و فاخر زیبادشت

2150 متر باغ ویلا دارای 250 متر ویلای قدیمی بازسازی شده دارای سه اتاق خواب و سالن پذیرایی بزرگ همراه با آشپزخانه کاملا مجهز با کابینت های های گلاس و گاز رومیزی و هود لمسی . این ملک واقع در شهرک ویلایی برند و فاخر زیبادشت میباشد.

بیست و پنج میلیارد مشاهده جزئیات

زیباترین و لوکسترین عمارت ویلایی محمدشهر کرج

عمارت لوکس و لاکچری 2100 متری که 1400 متر کاخ را در خود جای داده است و از بهترین مهندسین بنام منطقه جهت طراحی و اجرای این عمارت استفاده شده که در تصاویر این عمارت به چشم میخورد . این عمارت همچنین دارای آسانسورتمام هیدرولیک در هر طبقه میباشد.

تماس بگیرید مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای دوبلکس در زیبادشت مرکزی محمدشهر

فروش 2300 متر باغ ویلا دارای 300 متر ویلای دوبلکس و عالی داخل بهترین شهرک ویلایی استان البرز شهرک ویلایی و فاخر زیبادشت همراه با گیت نگهبانی و امنیت بینظیر و همچنین دارای سند شش دانگ عرصه و عیان و پایان کار بروز شهرداری نیز میباشد.

بیست و شش میلیارد مشاهده جزئیات

باغ ویلا در محمدشهر با مساحت 560 متر

در لیست باغ ویلاهای املاک سها باغ ویلایی در محمدشهر کرج با مساحت 560 متر و 250 متر ویلای لاکچری به همراه سند تک برگ فروخته می شود.

پنج میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس و مدرن در محمدشهر کرج

باغ ویلای سوپر لوکس و زیبا با بروزترین امکانات و تجهیزات دارای 700 متر مساحت و 400 متر ویلای لوکس با طراحی مدرن با تراس فوق العاده زیبا همراه با نشیمن گاه زمستانی و جکوزی شش نفره در فضای باز تراس در محمدشهر کرج به فروش میرسد.

تماس بگیرید مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای 6200 متری در محمدشهر کرج

فروش 6200 متر باغ ویلای لوکس در بهترین منطقه ویلایی نشین محمدشهر کرج که دارای ویلای 200 متری نوساز با سه اتاق خواب بصورت مستر میباشد. همچنین دارای سند تک برگ بصورت عرصه و عیان میباشد.

تماس بگیرید مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس و زیبا در محمدشهر کرج

2400 متر باغ ویلای فاخر و زیبای قدیمی ساز با ویلای 650 متری با عمر10 سال در سه طبقه زیرزمین و همکف و طبقه اول بهمراه 5 اتاق خواب با سه سرویس و توالت و حمام و واگذاری کاملا مبله و با امکانات دیگردر محمدشهرکرج بفروش میرسد.

تماس بگیرید مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای 2350 متر در بافت شهری محمدشهر کرج

باغ ویلای 2350 متری بهمراه ویلای بازسازی شده ی 160 متری در یکی از بهترین مناطق کرج داخل بافت شهری با پایان کار از شهرداری بفروش میرسد.

دوازده میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس و لاکچری در محمدشهر کرج

این باغ ویلای بسیار لوکس باغ 1627 متر مساحت واقع در محمدشهر کرج میباشد که دارای 500 متر ویلا با سبک کلاسیک و بصورت نوساز که سند شش دانگ بصورت عرصه و عیان دارد بفروش میرسد.

بیست و پنج میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس در شهرک زیبادشت مرکزی محمدشهر

باغ ویلای 700 متری شیک در شهرک ویلایی زیبادشت واقع در کرج آماده فروش میباشد. دارای پایان کار بروز از شهرداری و همچنین سند شش دانگ قابل انتقال به غیر میباشد.

دوازده میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا در شهرک ویلای زیبادشت شمالی محمدشهر

در این باغ ویلا 1200 متری یک ویلا لوکس با مساخت 600 متر به صورت تریبلکس ساخت است. واقع در زیبادشت شمالی این نگین درخشان منطقه محمدشهر. نکته جالب در مورد این اتاق ها این است که همگی دارای تراس می باشد. به راستی این ویلا یکی از لوکس ترین و خاص ترین باغ ویلای غرب تهران می باشد. با تماس با مشاورین املاک سها به راحتی از این باغ ویلا و سایر ویلا های هم تراز با این ملک بازدید به عمل آورید.

سی و پنج میلیارد مشاهده جزئیات

مناطق ویلایی محمدشهر

برای مشاهده باغ ویلا در مناطق ویلایی محمدشهر بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

خرید باغ ویلا در محمدشهر

محمدشهر شهرستانی واقع در استان البرز که علاوه بر هوای سالم و طبیعت زیبا ،دارای امکانات کامل رفاهی و قابلیت زندگی دائم نیز می باشد.این شهرستان به دلیل قرار گرفتن در موقعیتی عالی از نظر آب و هوا و دسترسی آسان به شهر مکان مناسبی برای خرید باغ ویلا در محمدشهر محسوب می شود.زیبادشت یکی از زیباترین و خوش آب و هواترین مناطق محمدشهر می باشد که جز مناطق محبوب برای خریداران باغ ویلا در محمدشهر می باشد.

در منطقه محمدشهر باغ های سرسبز فراوان و شهرک های ویلایی دلنشین و مراکز تفریحی و ورزشی از جمله اسب سواری و زمین چوگان وجود دارد.یک از شاخص های مهم در محمدشهر که آن را به قطب کشاورزی در استان البرز  تبدیل کرده است بدون تردید وجود زمین های زراعی و باغ های میوه می باشد.

املاک سها با چندین سال تجربه در زمینه خرید باغ ویلا در محمدشهر و خرید باغ ویلا در زیبادشت شما را در این زمینه با بهترین مشاوران خود یاری می کند