لیست خرید و فروش باغ ویلا در محمدشهر

18000متر باغ ویلا ی تریبلکس در محمدشهر

18000متر باغ ویلا ی لوکس در محمدشهر همراه با 700 متر بنای تریبلکس، 300 متر سرایداری،3000 متر دریاچه مصنوعی و زمین چمن به متراژ 800 متر فروخته می شود.

تماس بگیرید مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای نقلی در شهر محمدشهر کرج

دو میلیارد و سیصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس و نوساز در محمدشهر

سه میلیارد و سیصد میلیون مشاهده جزئیات

4800 متر باغ ویلای مجلل و لاکچری

4800 متر کاخ ویلا لاکچری در محمدشهر،دارای 550 متر بنای سبک مدرن با 4 خواب بصورت مستر 70 متر سرایداری فول امکانات، داخل شهرک ویلایی با نگهبانی 24 ساعته و سند 6 دانگ و تک برگ، دور تا دور باغ ویلا مسیر تندرستی و پیاده روی

بیست میلیارد و پنج میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا در محمدشهر کرج

دو میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا در شهرک ویلای زیبادشت شمالی محمدشهر

در این باغ ویلا 1200 متری یک ویلا لوکس با مساخت 600 متر به صورت تریبلکس ساخت است. واقع در زیبادشت شمالی این نگین درخشان منطقه محمدشهر. نکته جالب در مورد این اتاق ها این است که همگی دارای تراس می باشد. به راستی این ویلا یکی از لوکس ترین و خاص ترین باغ ویلای غرب تهران می باشد. با تماس با مشاورین املاک سها به راحتی از این باغ ویلا و سایر ویلا های هم تراز با این ملک بازدید به عمل آورید.

شانزده میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش 1200 متر باغ ویلا لاکچری در محمدشهر

باغ ویلای 1200 متری در محمدشهر با 220 متر ویلای مدرن و نوساز و 70 متر سرایداری مجهز با کلیه امکاناتهمراه با محوطه سازی زیبا و نورپردازی رویایی در شب و سند شش دانگ فروخته می شود.

چهار میلیارد و هشتصد میلیون مشاهده جزئیات

باغ ویلای زیبا در شهرک ویلای فاخر زیبادشت

فروش باغ ویلا زیبا 1200 متری در شهرک ویلای زیبادشت شمالی ، بی شک یکی از زیباترین و برند ترین شهرک های ویلای محمدشهر شهرک زیبادشت میباشد. دارای 140 متر ویلای فوق لوکس با بکارگیری از بهترین متریال و دارای سالن دنس در طبقه زیرین بهمراه میز بار بزرگ

تماس بگیرید مشاهده جزئیات

فروش باغ قدیمی در محمدشهر کرج

فروش باغ ویلای بسیار بزرگ به متراژ 15000 متر در یکی از خیابان های اصلی محمدشهر کرج. دارای حدود 2000 متر بناهای قدیمی در سه گوشه باغ است . این باغ ویلا بزرگ به به صورت دو بر است و قابلیت تفکیک نیز دارد .

متری سه میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای نقلی در محمدشهر کرج

این باغ ویلا 490 متری در محمدشهر با مساحت کم خود در عین حال تمام امکانات لازم و مورد نیاز یک باغ ویلا را دارد تا خریداران آن بتوانند آخر هفته های خود را به راحتی هرچه تمام در آن بگذرانند. دارای 260 متر ویلای نوساز به صورت دوبلکس و همچنین استخر روباز با تاسیسات به همراه جکوزی 6 نفره می باشد . ین ملک به افرادی که تمایل به خرید باغ ویلا کوچک و نقلی در محمد شهر کرج هستند پیشنهاد می شود.

یک میلیارد و نهصد میلیون مشاهده جزئیات

باغ ویلا در محمدشهر با مساحت 560 متر

در لیست باغ ویلاهای املاک سها باغ ویلایی در محمدشهر کرج با مساحت 560 متر و 250 متر ویلای لاکچری به همراه سند تک برگ فروخته می شود.

دو میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

باغ ویلای 1600 متری در محمدشهر کرج

این باغ ویلا فروشی دارای لنداسکیپ فوق الاده زیبا با بکارگیری از انواع درختان گل و زینتی انجام شده که فضای بسیار و جشم انداز فوق العاده ای رو ایجاد کرده است . همچنین در باغ آن الاچیق زیبا با چشم انداز باغ ویلا قرار گرفته . این باغ ویلا با 170 متر ویلای 3 خوابه در بهترین نقطه از محمدشهر کرج واقع شده است. اگر قصد خرید باغ ویلا در محمد شهر را دارید پیشنهاد می شود از این ملک دیدن فرمایید.

هفت و نیم میلیارد مشاهده جزئیات

2200 متر باغ عمارت لاکچری و لوکس در شهرک ویلایی برند

این باغ عمارت زیبا دارای 1000 متر ویلای لاکچری 4 خوابه ، به همراه استخر روباز با تاسیسات کامل، فضا سازی و نورپردازی فوق العاده در داخل شهرک باغ ویلای برند واقع شده که با گیت نگهبانی امنیتی مثال زدنی دارد

بیست میلیارد مشاهده جزئیات

1900 متر باغ ویلای لاکچری در محمدشهر

1900 متر باغ ویلای لاکچری در محمدشهر، در یکی از بهترین مناطق شهرکی و باغ ویلایی منطقه محمدشهر با 400 متر زیر بنای نوساز ،همراه سند شش دانگ و پایانکار شهرداری و موقعیت عالی

12 میلیارد مشاهده جزئیات

مناطق ویلایی محمدشهر

برای مشاهده باغ ویلا در مناطق ویلایی محمدشهر بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

خرید باغ ویلا در محمدشهر

محمدشهر شهرستانی واقع در استان البرز که علاوه بر هوای سالم و طبیعت زیبا ،دارای امکانات کامل رفاهی و قابلیت زندگی دائم نیز می باشد.این شهرستان به دلیل قرار گرفتن در موقعیتی عالی از نظر آب و هوا و دسترسی آسان به شهر مکان مناسبی برای خرید باغ ویلا در محمدشهر محسوب می شود.زیبادشت یکی از زیباترین و خوش آب و هواترین مناطق محمدشهر می باشد که جز مناطق محبوب برای خریداران باغ ویلا در محمدشهر می باشد.

در منطقه محمدشهر باغ های سرسبز فراوان و شهرک های ویلایی دلنشین و مراکز تفریحی و ورزشی از جمله اسب سواری و زمین چوگان وجود دارد.یک از شاخص های مهم در محمدشهر که آن را به قطب کشاورزی در استان البرز  تبدیل کرده است بدون تردید وجود زمین های زراعی و باغ های میوه می باشد.

املاک سها با چندین سال تجربه در زمینه خرید باغ ویلا در محمدشهر و خرید باغ ویلا در زیبادشت شما را در این زمینه با بهترین مشاوران خود یاری می کند