لیست خرید و فروش باغ ویلا در محمدشهر

فروش باغ ویلای دوبلکس در زیبادشت مرکزی محمدشهر

فروش 2300 متر باغ ویلا دارای 300 متر ویلای دوبلکس و عالی داخل بهترین شهرک ویلایی استان البرز شهرک ویلایی و فاخر زیبادشت همراه با گیت نگهبانی و امنیت بینظیر و همچنین دارای سند شش دانگ عرصه و عیان و پایان کار بروز شهرداری نیز میباشد.

بیست و شش میلیارد مشاهده جزئیات

باغ ویلا در محمدشهر با مساحت 560 متر

در لیست باغ ویلاهای املاک سها باغ ویلایی در محمدشهر کرج با مساحت 560 متر و 250 متر ویلای لاکچری به همراه سند تک برگ فروخته می شود.

چهار میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس و مدرن در محمدشهر کرج

باغ ویلای سوپر لوکس و زیبا با بروزترین امکانات و تجهیزات دارای 700 متر مساحت و 400 متر ویلای لوکس با طراحی مدرن با تراس فوق العاده زیبا همراه با نشیمن گاه زمستانی و جکوزی شش نفره در فضای باز تراس در محمدشهر کرج به فروش میرسد.

نه میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای 6200 متری در محمدشهر کرج

فروش 6200 متر باغ ویلای لوکس در بهترین منطقه ویلایی نشین محمدشهر کرج که دارای ویلای 200 متری نوساز با سه اتاق خواب بصورت مستر میباشد. همچنین دارای سند تک برگ بصورت عرصه و عیان میباشد.

تماس بگیرید مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس و زیبا در محمدشهر کرج

2400 متر باغ ویلای فاخر و زیبای قدیمی ساز با ویلای 650 متری با عمر10 سال در سه طبقه زیرزمین و همکف و طبقه اول بهمراه 5 اتاق خواب با سه سرویس و توالت و حمام و واگذاری کاملا مبله و با امکانات دیگردر محمدشهرکرج بفروش میرسد.

بیست میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای 2350 متر در بافت شهری محمدشهر کرج

باغ ویلای 2350 متری بهمراه ویلای بازسازی شده ی 160 متری در یکی از بهترین مناطق کرج داخل بافت شهری با پایان کار از شهرداری بفروش میرسد.

دوازده میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس و لاکچری در محمدشهر کرج

این باغ ویلای بسیار لوکس باغ 1627 متر مساحت واقع در محمدشهر کرج میباشد که دارای 500 متر ویلا با سبک کلاسیک و بصورت نوساز که سند شش دانگ بصورت عرصه و عیان دارد بفروش میرسد.

نوزده میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس در شهرک زیبادشت مرکزی محمدشهر

باغ ویلای 700 متری شیک در شهرک ویلایی زیبادشت واقع در کرج آماده فروش میباشد. دارای پایان کار بروز از شهرداری و همچنین سند شش دانگ قابل انتقال به غیر میباشد.

دوازده میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا در شهرک ویلای زیبادشت شمالی محمدشهر

در این باغ ویلا 1200 متری یک ویلا لوکس با مساخت 600 متر به صورت تریبلکس ساخت است. واقع در زیبادشت شمالی این نگین درخشان منطقه محمدشهر. نکته جالب در مورد این اتاق ها این است که همگی دارای تراس می باشد. به راستی این ویلا یکی از لوکس ترین و خاص ترین باغ ویلای غرب تهران می باشد. با تماس با مشاورین املاک سها به راحتی از این باغ ویلا و سایر ویلا های هم تراز با این ملک بازدید به عمل آورید.

سی و پنج میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس و مدرن در محمدشهر کرج

فروش 1100 متر باغ ویلای لوکس و نوساز دارای 500 متر ویلای مدرن بصورت دوبلکس و چهار خواب مستر در محمدشهر کرج . این باغ ویلا محصور شده با درختان سر به فلک کشیده در دور تا دور باغ ویلا میباشد.

تماس بگیرید مشاهده جزئیات

18000متر باغ ویلا ی تریبلکس در محمدشهر

18000متر باغ ویلا ی لوکس در محمدشهر همراه با 700 متر بنای تریبلکس، 300 متر سرایداری،3000 متر دریاچه مصنوعی و زمین چمن به متراژ 800 متر فروخته می شود.

تماس بگیرید مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای نقلی در شهر محمدشهر کرج

دو میلیارد و سیصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا در شهرک ویلای و فاخر محمدشهر کرج

چهل میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس و نوساز در محمدشهر

سه میلیارد و سیصد میلیون مشاهده جزئیات

مناطق ویلایی محمدشهر

برای مشاهده باغ ویلا در مناطق ویلایی محمدشهر بر روی لینک های زیر کلیک کنید:

خرید باغ ویلا در محمدشهر

محمدشهر شهرستانی واقع در استان البرز که علاوه بر هوای سالم و طبیعت زیبا ،دارای امکانات کامل رفاهی و قابلیت زندگی دائم نیز می باشد.این شهرستان به دلیل قرار گرفتن در موقعیتی عالی از نظر آب و هوا و دسترسی آسان به شهر مکان مناسبی برای خرید باغ ویلا در محمدشهر محسوب می شود.زیبادشت یکی از زیباترین و خوش آب و هواترین مناطق محمدشهر می باشد که جز مناطق محبوب برای خریداران باغ ویلا در محمدشهر می باشد.

در منطقه محمدشهر باغ های سرسبز فراوان و شهرک های ویلایی دلنشین و مراکز تفریحی و ورزشی از جمله اسب سواری و زمین چوگان وجود دارد.یک از شاخص های مهم در محمدشهر که آن را به قطب کشاورزی در استان البرز  تبدیل کرده است بدون تردید وجود زمین های زراعی و باغ های میوه می باشد.

املاک سها با چندین سال تجربه در زمینه خرید باغ ویلا در محمدشهر و خرید باغ ویلا در زیبادشت شما را در این زمینه با بهترین مشاوران خود یاری می کند