لیست خرید و فروش باغ ویلا در صفادشت

فروش باغ ویلای شهرکی در صفادشت ملارد

فروش 750 متر باغ ویلای لوکس و نقلی دارای 120 متر ویلای لوکس و زیبا بصورت دو خواب دارای سالن پذیرایی با آشپزخانه مجهز ( کابینت های های گلاس , گاز رومیزی , هود لمسی , یخچال فریزر) در صفادشت . این باغ ویلا دارای سیستم گرمایش پکیج و رایاتور و سیستم سرمایشی کولر آبی , اسپیلت میباشد.

شش میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا در محدوده صفادشت ملارد

فروش 950 متر باغ ویلای لوکس و نوساز که واگذاری بصورت فول فرنیش ( این باغ ویلا بصورت مبله واگذار میگردد ) میباشد که دارای 400 متر ویلای نوساز با قابلیت سکونت و در بهترین لوکیشن در صفادشت ملارد . این باغ ویلا دارای دو اتاق خواب بزرگ مستر روم بهمراه سرویس خواب و سالن پذیرایی بزرگ دیزاین شده همراه با آشپزخانه مجهز با کابینت های ممبران , گاز رومیزی , هود لمسی , یخچال ساید , ماکروفر توکار و ماشین لباسشویی میباشد.

هفت میلیارد مشاهده جزئیات

باغ ویلای لوکس و مدرن در خوشنام ملارد

1000 متر باغ ویلا لوکس و مدرن در خوشنام ملارد و 420 متر ویلای لوکس و نوساز به همراه امکانات رفاهی و تفریحی کامل . این باغ ویلا داخل شهرک ویلایی واقع شده که با نگهبانی 24 ساعته امنیتی مثال زدنی میباشد.

دوازده میلیارد مشاهده جزئیات

1680 متر باغ ویلا در خوشنام ملارد

1680 متر باغ ویلا در منطقه خوشنام ملارد دارای 250 متر بنای کلاسیک و نو ساز که ویلای فوق در حال تکمیل شدن است .این باغ ویلا داخل شهرک ویلایی میباشد که دارای امنیتی مثال زدنی میباشد

سیزده میلیارد مشاهده جزئیات

باغ ویلای لوکس و زیبا در صفادشت ملارد

این باغ ویلا 1050 متری در داخل شهرکی ویلای در جاده پدم صفادشت قرار گرفته که دارای 150 متر ویلای لوکس و نوساز به صورت کاملاً مهندسی ساز می باشد. از ویژگی های این باغ ویلا می توان به محوطه سازی و لنداسکیپ بسیار زیبا و دیدنی آن اشاره کرد. در کل این باغ ویلا در صفادشت را با توجه به امکانات و ویژگی های آن یک باغ ویلا لوکس و لاکچری در نظر گرفت.

نه میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس و زیبا در صفادشت ملارد

فروش 1430 متر باغ ویلای لوکس و زیبا به همراه 190 متر ویلا و نوساز بصورت سه خواب و از سه اتاق خواب موجود دو خواب مستر روم میباشد. این باغ ویلای لوکس واقع در صفادشت ملارد با لوکیشن بینظیر و سند تک برگ با قابلیت انتقال به غیر میباشد.

ده میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا در عیانی ترین شهرک ویلایی شهریار و ملارد

1075 متر باغ ویلای سوپر لوکس با 350 متر ویلای فول امکانات بصورت دوبلکس و دارای سه اتاق خواب بصورت مستر روم و همچنین دارای تمامی مدارک و اسناد در عیانی ترین شهرک ویلای منطقه شهریار و ملارد و صفادشت بفروش میرسد.

پانزده میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا 2400 متری در یوسف آباد قوام صفادشت

فروش 2400 متر باغ ویلا به همراه 50 متر ویلای نقلی و لوکس بصورت تک خواب با پایان کار از شهرداری و انشعابات آب , برق , گاز بصورت کاملا قانونی و همچنین سند شش دانگ بصورت عرصه و عیان در یوسف آباد قوام صفادشت .

تماس بگیرید مشاهده جزئیات

4800 متر باغ ویلای مجلل و لاکچری

4800 متر کاخ ویلا لاکچری در محمدشهر،دارای 550 متر بنای سبک مدرن با 4 خواب بصورت مستر 70 متر سرایداری فول امکانات، داخل شهرک ویلایی با نگهبانی 24 ساعته و سند 6 دانگ و تک برگ، دور تا دور باغ ویلا مسیر تندرستی و پیاده روی

تماس بگیرید مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای مدرن و نقلی در صفادشت ملارد

باغ ویلای لوکس 700 متری دارای 120 متر ویلای مدرن بصورت دو خواب و استخر روباز کاشی کاری شده بهمراه تصفیه خانه و انواع درختان پر محصول میوه که دارای سهمیه آب کشاورزی و فضاسازی زیبا و دلنشین همراه با نورپردازی زیبا در شب میباشد به فروش میرشد و این ملک در صفادشت شهریار واقع شده است.

سه میلیارد و هشتصد میلیون مشاهده جزئیات

1000 متر باغ ویلا در مجموعه ویلایی در صفادشت ملارد

این ویلا باغ در مجموعه ویلایی با امنیت بالا و زیبا قرار دارد این باغ دارای 200 متر بنا و دیگر امکانات رفاهی را دارا می باشد.

هشت میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای دوبلکس در مجموعه باغ ویلای در صفادشت ملارد

فروش 1050 متر باغ ویلا با 220 متر ویلای دوبلکس بصورت دو خواب مستر وبالکن بزرگ با چشم انداز فوق العاده از باغ ویلا و فضا سازی زیبا و دلنشین و با بکار گیری از انواع درختان گل و درختان مثمر میوه در مجموعه باغ ویلایی در صفادشت منطقه ارسطو قرار دارد.

هفت میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا در مجموعه باغ ویلای در صفادشت ملارد

فروش 1000 متر باغ ویلای لوکس با 200 متر ویلای نوساز بصورت سه خواب و آشپزخانه مجهز ( کابینت های کلاس ترک , گاز رومیزی , هود و سینک ظرفشویی) در صفادشت ملارد. انشعابات این ملک بصورت کامل و قانونی ( آب , برق , گاز ) میباشد.

هشت میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

2000 متر باغ ویلای لوکس در صفادشت

3 خواب مستر ، محوطه سازی شده مهندسی در مجموعه ویلای با نگهبانی 24 ساعته دارای 5 اسپیلت کولر گازی در بهترین منطقه شهریار با کلیه امکانات(آب برق گاز) سند 6 دانگ

تماس بگیرید مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای 750 متری داخل مجموعه باغ ویلای در صفادشت

750 متر باغ ویلای لوکس در داخل مجموعه باغ ویلای با نگهبانی 24 ساعته و امینتی مثال زدنی صفادشت ملارد که دارای 130 متر ویلای مدرن بصورت دو خواب مستر با استفاده از بهترین متریال ساخت میباشد.

پنج میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای مدرن در شهرک ویلای باران

فروش 1075 متر باغ ویلای لوکس بهمراه 400 متر ویلای لوکس و مدرن بصورت چهار خواب و امکانات کامل داخل بهترین شهرک ویلای دهکده باران با امنیتی مثال زدنی

ده میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای زیبا و لوکس در صفادشت ملارد

این باغ ویلا فروشی 900 متری در صفادشت ملارد و در بهترین موقعیت این منطقه واقع شده است .و دارای 300 متر ویلا لوکس و نوساز با 3 اتاق خواب که همگی به صورت مستر (Master Room) هستند می باشد. در این ویلا لوکس در ملارد یک سوئیت کاملاً مجهز که به صورت مجزا برای میهمان در نظر گرفته شده .لوکسترین و بهترین ویلا های غرب تهران را فقط در وب سایت سها ملک دنبال کنید

شش میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای زیبا در یوسف اباد قوام , صفادشت

فروش 2400 متر باغ ویلا در منطقه صفادشت محدوده یوسف آباد قوام با 200 متر ویلای شیک به صورت سه خوابه با محوطه بینظیر و رویایی و استخر روباز چهار فصل دارای مدارک تغییر کاربری از جهاد کشاورزی و پایان کار از شهرداری

ده میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

مناطق ویلایی صفادشت

برای مشاهده باغ ویلا در مناطق ویلایی صفادشت بر روی لینک های زیر کلیک کنید: