لیست خرید و فروش باغ ویلا در صفادشت

فروش باغ ویلا لوکس و دوبلکس در صفادشت ملارد

فروش 1000 متر باغ ویلا در مجموعه باغ ویلایی در صفادشت ملارد دارای 180 متر ویلای دوبلکس با استفاده از بهترین متریال ساخت و بصورت سه خواب و محوطه سازی زیبا و دلنشین با بکار گیری از انواع درختان مثمر میوه , گل آرایی و چمن آرایی . این باغ ویلا زیبا داخل شهرک ویلای فوق العاده زیبا همراه با گیت نگهبانی در 24 ساعت قرار دارد

تماس بگیرید مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای فوق العاده زیبا در صفادشت ملارد

فروش 2000 متر باغ ویلای لوکس و زیبا در صفادشت ملارد دارای 220 متر ویلا با استفاده از بهترین متریال ساخت که این ویلا دارای سه اتاق خواب بزرگ ( دو خواب مستر ) را دارا میباشد این باغ ویلا همچنین دارای سالن پذیرایی بزرگ همراه با آشپزخانه مجهز میباشد.

بیست میلیارد مشاهده جزئیات

1000 متر باغ ویلا در شهرک نگارستان صفادشت

واقع در منطقه صفادشت و در شهرک ویلایی نگارستان با 200 متر بنای لوکس ، استخر زیبا ، چمن کاری شده ، محوطه سازی ، نورپردازی ، سه خواب ، انشعابات کامل، . همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید چمن کاری زیبای این باغ حس بسیار خوب دلنشینی به فضای بیرونی این باغ ویلا داده است .

سیزده میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

باغ ویلای لوکس و زیبا در صفادشت ملارد

این باغ ویلا 1050 متری در داخل شهرکی ویلای در جاده پدم صفادشت قرار گرفته که دارای 150 متر ویلای لوکس و نوساز به صورت کاملاً مهندسی ساز می باشد. از ویژگی های این باغ ویلا می توان به محوطه سازی و لنداسکیپ بسیار زیبا و دیدنی آن اشاره کرد. در کل این باغ ویلا در صفادشت را با توجه به امکانات و ویژگی های آن یک باغ ویلا لوکس و لاکچری در نظر گرفت.

ده میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا در بهترین شهرک ویلای صفادشت

فروش 1000 متر باغ ویلا داخل مجموعه ویلای در صفادشت ملارد دارای 300 متر ویلای قدیمی ساز بصورت دوبلکس که دارای 4 اتاق خواب بزرگ میباشد. در قسمت ورودی ویلا سالن پذیرایی بهمراه آشپزخانه مجهز و سیستم گرمایشی ویلا ( استفاده از پکیج و رادیاتور ) سیستم سرمایشی این ویلا ( اسپیلت و کولر آبی )

ده میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا در شهرک ویلایی واقع در صفادشت ملارد

فروش 950 متر باغ ویلای نوساز در صفادشت ملارد دارای 140 متر ویلای لوکس و نوساز بصورت دو خواب و سالن پذیرایی بزرگ با آشپزخانه مجهز همراه با کابینت های چوبی به همراه سیستم سرمایشی اسپیلت و سیستم گرمایشی پکیج و رادیاتور و استخر بزرگ چهار فصل همراه با جکوزی شش نفره

هفت میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای 2400 متری در یوسف آباد قوام صفادشت

فروش 2400 متر باغ ویلای سر سبز در یوسف آباد قوام صفادشت دارای 120 متر ویلای لوکس و بصورت دو خواب و دارای 70 متر سویت میهمان در مجاورت استخر به همراه استخر روباز کاشی کاری شده بهمراه تصفیه خانه و آلاچیق با چشم اندازی از باغ در گوشه ای از باغ ویلا

تماس بگیرید مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای شهرکی در صفادشت ملارد

فروش 750 متر باغ ویلای لوکس و نقلی دارای 120 متر ویلای لوکس و زیبا بصورت دو خواب دارای سالن پذیرایی با آشپزخانه مجهز ( کابینت های های گلاس , گاز رومیزی , هود لمسی , یخچال فریزر) در صفادشت . این باغ ویلا دارای سیستم گرمایش پکیج و رایاتور و سیستم سرمایشی کولر آبی , اسپیلت میباشد.

شش میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا در محدوده صفادشت ملارد

فروش 950 متر باغ ویلای لوکس و نوساز که واگذاری بصورت فول فرنیش ( این باغ ویلا بصورت مبله واگذار میگردد ) میباشد که دارای 400 متر ویلای نوساز با قابلیت سکونت و در بهترین لوکیشن در صفادشت ملارد . این باغ ویلا دارای دو اتاق خواب بزرگ مستر روم بهمراه سرویس خواب و سالن پذیرایی بزرگ دیزاین شده همراه با آشپزخانه مجهز با کابینت های ممبران , گاز رومیزی , هود لمسی , یخچال ساید , ماکروفر توکار و ماشین لباسشویی میباشد.

هشت میلیارد مشاهده جزئیات

باغ ویلای لوکس و مدرن در خوشنام ملارد

1000 متر باغ ویلا لوکس و مدرن در خوشنام ملارد و 420 متر ویلای لوکس و نوساز به همراه امکانات رفاهی و تفریحی کامل . این باغ ویلا داخل شهرک ویلایی واقع شده که با نگهبانی 24 ساعته امنیتی مثال زدنی میباشد.

شانزده میلیارد مشاهده جزئیات

1680 متر باغ ویلا در خوشنام ملارد

1680 متر باغ ویلا در منطقه خوشنام ملارد دارای 250 متر بنای کلاسیک و نو ساز که ویلای فوق در حال تکمیل شدن است .این باغ ویلا داخل شهرک ویلایی میباشد که دارای امنیتی مثال زدنی میباشد

سیزده میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس و زیبا در صفادشت ملارد

فروش 1430 متر باغ ویلای لوکس و زیبا به همراه 190 متر ویلا و نوساز بصورت سه خواب و از سه اتاق خواب موجود دو خواب مستر روم میباشد. این باغ ویلای لوکس واقع در صفادشت ملارد با لوکیشن بینظیر و سند تک برگ با قابلیت انتقال به غیر میباشد.

ده میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا در عیانی ترین شهرک ویلایی شهریار و ملارد

1075 متر باغ ویلای سوپر لوکس با 350 متر ویلای فول امکانات بصورت دوبلکس و دارای سه اتاق خواب بصورت مستر روم و همچنین دارای تمامی مدارک و اسناد در عیانی ترین شهرک ویلای منطقه شهریار و ملارد و صفادشت بفروش میرسد.

شانزده میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا 2400 متری در یوسف آباد قوام صفادشت

فروش 2400 متر باغ ویلا به همراه 50 متر ویلای نقلی و لوکس بصورت تک خواب با پایان کار از شهرداری و انشعابات آب , برق , گاز بصورت کاملا قانونی و همچنین سند شش دانگ بصورت عرصه و عیان در یوسف آباد قوام صفادشت .

تماس بگیرید مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا در دهکده ویلایی باران منطقه صفادشت

فروش 1075 متر باغ ویلای دوبلکس در دهکده ویلایی باران دارای 400 متر ویلای دوبلکس با استفاده از بهترین متریال برای ساخت و بصورت سه خواب و در ورودی ویلا سالن بزرگ به همراه آشپزخانه مجهز با کابینت های گلاس ترک ,گاز رومیزی , هود لمسی , یخچال ساید , ماشین لباسشویی و کف ساختمان پارکت

دوازده میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا در مجموعه باغ ویلای در صفادشت ملارد

فروش 1050 متر باغ ویلای لوکس در داخل مجموعه باغ ویلایی در صفادشت ملارد . دارای ویلای 180 متری سه خواب و سالن پذیرایی با کفپوش پارکت همراه با آشپزخانه مجهز با کابینت های گلاس ترک , گاز رومیزی , هود لمسی و واگذاری بصورت فول فرنیش

ده میلیارد مشاهده جزئیات

4800 متر باغ ویلای مجلل و لاکچری

4800 متر کاخ ویلا لاکچری در محمدشهر،دارای 550 متر بنای سبک مدرن با 4 خواب بصورت مستر 70 متر سرایداری فول امکانات، داخل شهرک ویلایی با نگهبانی 24 ساعته و سند 6 دانگ و تک برگ، دور تا دور باغ ویلا مسیر تندرستی و پیاده روی

تماس بگیرید مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای مدرن و نقلی در صفادشت ملارد

باغ ویلای لوکس 700 متری دارای 120 متر ویلای مدرن بصورت دو خواب و استخر روباز کاشی کاری شده بهمراه تصفیه خانه و انواع درختان پر محصول میوه که دارای سهمیه آب کشاورزی و فضاسازی زیبا و دلنشین همراه با نورپردازی زیبا در شب میباشد به فروش میرشد و این ملک در صفادشت شهریار واقع شده است.

سه میلیارد و هشتصد میلیون مشاهده جزئیات

1000 متر باغ ویلا در مجموعه ویلایی در صفادشت ملارد

این ویلا باغ در مجموعه ویلایی با امنیت بالا و زیبا قرار دارد این باغ دارای 200 متر بنا و دیگر امکانات رفاهی را دارا می باشد.

سیزده میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای دوبلکس در مجموعه باغ ویلای در صفادشت ملارد

فروش 1050 متر باغ ویلا با 220 متر ویلای دوبلکس بصورت دو خواب مستر وبالکن بزرگ با چشم انداز فوق العاده از باغ ویلا و فضا سازی زیبا و دلنشین و با بکار گیری از انواع درختان گل و درختان مثمر میوه در مجموعه باغ ویلایی در صفادشت منطقه ارسطو قرار دارد.

هفت میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا در مجموعه باغ ویلای در صفادشت ملارد

فروش 1000 متر باغ ویلای لوکس با 200 متر ویلای نوساز بصورت سه خواب و آشپزخانه مجهز ( کابینت های کلاس ترک , گاز رومیزی , هود و سینک ظرفشویی) در صفادشت ملارد. انشعابات این ملک بصورت کامل و قانونی ( آب , برق , گاز ) میباشد.

دوازده میلیارد مشاهده جزئیات

مناطق ویلایی صفادشت

برای مشاهده باغ ویلا در مناطق ویلایی صفادشت بر روی لینک های زیر کلیک کنید: