لیست خرید و فروش باغ ویلا در شهریار

فروش باغچه ویلایی داخل مجموعه باغ ویلای در کردامیر شهریار

فروش 800 متر باغچه ویلایی دارای 75 متر ویلا نقلی بصورت تک خوابه و همچنین این باغ ویلای نقلی دارای فضاسازی زیبا و دلنشین با بکارگیری از انواع درختان مثمر میوه , گل آرایی , چمن آرایی و سنگ فرش واقع در مجموعه باغ ویلایی در شهریار میباشد.

چهار میلیارد و دویست میلیون مشاهده جزئیات

1000 متر باغ ویلا با طراحی مدرن در شهریار منطقه کردامیر

1000 متر باغ ویلا در شهریار منطقه کردامیر:دارای 160 متر ویلا لوکس و نوساز به همراه شاه نشین،مجهز به سیستم امنیتی دوربین مدار بسته،دارای استخر مجهز ،واقع در شهرک ویلایی با نگهبانی 24 ساعته

شش میلیارد مشاهده جزئیات

باغ ویلای لوکس با لوکیشن عالی در کردزار شهریار

1000 متر باغ ویلای لوکس دارای 150 متر ویلای نوساز و شیک بصورت دو خواب در دهکده ویلای کردزار بفروش میرسد. این باغ ویلا همچنین دارای امکاناتی از جمله استخر روباز کاشی کاری شده بهمراه موتور خانه و میز بار در مجاورت استخر میباشد.

هفت میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا داخل مجموعه ویلای با امنیت بسیار بالا در کردزار

1000 متر باغ ویلای زیبا به همراه 110 متر ویلای نوساز دارای دو خواب و آشپزخانه با کابینت های های گلاس ترک و تجهیزات دیگر مانند گاز رومیزی و هود و... نیز میباشد. این باغ ویلا داخل مجموعه ویلای در کردزار شهریار قرار دارد.

چهار میلیارد و هشتصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس و نوساز در کردزار شهریار

فروش 830 متر باغ ویلای لوکس و نوساز به همراه 200 متر ویلای دوبلکس و دو خوابه در دهکده ویلای کردزار شهریار.این باغ ویلا دارای نورپردازی نمای ساختمان و محوطه در شب که زیبایی این باغ ویلا را در شب نمایان میکند .

شش میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس در فردوسیه شهریار

این باغ ویلا با 900 متر مساحت واقع در بهترین منطقه از شهریار در فردوسیه واقع شده است که دارای 90متر ویلای تک خواب نیز می باشد که امکاناتی ازقبیل محوطه سازی زیبا و جدول کشی شده می باشد

سه میلیارد و دویست میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا با پایان کار از شهرداری در کردامیر شهریار

فروش 1700 متر باغ ویلای قدیمی دارای 200 متر ویلای سه خوابه و استخر قدیمی و همچنین نامه پایان کار از شهرداری و خارج از محدوده جهاد کشاورزی و سند دو جلد شش دانگ عرصه و عیان و قابل انتقال به غیر در کردامیر شهریار.

هفت میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا ی دوبلکس در باغ دشت شهریار

فروش 700 متر باغ ویلا بهمراه 250 متر ویلای نوساز کلید نخورده و دوبلکس بصورت چهار خواب با کلیه امکانات از جمله نامه کارشناسی دادگستری جهت ساخت بنا و سند بصورت قولنامه ای وکالت از سند مادر در بکه شهریار . دارای چهار اتاق خواب

سه میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس و دوبلکس در کردزار شهریار

باغ ویلای 1000 متری سوپر لوکس به همراه 235 متر بنای دوبلکس و استخر روباز و سیستم امنیتی بالا شامل دوربین مدار بسته و دزدگیر در دهکده ویلای کردزارشهریار به فروش میرسد.

هفت و نیم میلیارد مشاهده جزئیات

باغ ویلا در دهکده ویلای کردزار

فروش 1000 متر باغ ویلای لوکس دارای سند تک برگ عرصه و عیان و قابل انتقال به غیر و ویلای 110 متری نوساز بصورت تک خواب در دهکده ویلای کردزار شهریار. دارای فضاسازی بسیار زیبا بهمراه امکاناتی چون استخر و درختان مثمر میوه و درختان زینتی .

پنج میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا لوکس و مدرن در شهریار

این باغ ویلا داخل شهرک ویلای کوچک در منطقه شهریار واقع شده که با نگهبانی 24 ساعته و امنیتی بالا دارای 400 متر ویلای دوبلکس بصورت 3 اتاق خواب مستر محوطه سازی زیبا و بسیار چشم نواز با نورپردازی رویایی در شب در بهترین خیابانهای اصلی شهریار

دوازده میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای 1000 متری در دهکده ویلای کردزار شهریار

باغ ویلای لوکس و زیبا در بهترین منطقه در کردزار شهریار بهمراه 200 متر ویلای نوساز بصورت سه خوابه و شیک میباشد . این ملک دارای سوییت نگهبانی و سرایداری به متراژ 30 متر مربع و همچنین انشعابات آّب , برق , گاز و کلیه امکانات رفاهی دیگر میباشد.

پنج و نیم میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای 3000 متری در دهکده ویلای کردزار شهریار

3000 متر باغ ویلای بسیار لوکس واقع در دهکده ویلایی کردزار که دارای ویلای لوکس با مساحت 100 متر مربع میباشد.

نه میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای نقلی با عدم خلاف شهرداری در کردزار شهریار

600 متر باغ ویلای نقلی و بسیار زیبا بهمراه ویلای 130 متری شیک و نوساز در دهکده ویلایی کردزار شهریار بفروش میرسد.

چهار میلیارد و نهصد میلیون مشاهده جزئیات

1100 متر باغ ویلا با 130 متر بنای نوساز و شیک

این باغچه همچنین دارای فضایی دلنشین در محیط باغی ایجاد کرده از جمله دیگر امکانات این ملک دارا بودن استخر زیبا با تمامی امکانات (تصفیه خانه – تاسیسات چهار فصل) درختان بارده ، نور پردازی ، محوطه سازی ، سند ، انشعابات (آب – برق – گاز)

چهار میلیارد مشاهده جزئیات

باغ ویلای زیبا در حوالی شهریار

این باغ ویلا با محوطه سازی زیبا در منطقه ای در نزدیکی شهریار واقع شده که با فاصله 3 دقیقه ای از امکانات رفاهی قابلیت سکونت دائم را نیز فراهم اورده است

شش میلیارد وپانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا 5000 متری در باغ دشت شهریار

باغ ویلا با متراژ 5000 متر مربع با 250 متر ویلای نوساز در مجموعه ویلای کوچک با نگهبانی 24 ساعته با امنیتی مثال زدنی گزینه عالی جهت رفاه حال شما عزیزان میباشد

تماس بگیرید مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس و زیبا در دهکده ویلای کردزار شهریار

550 متر باغ ویلای نقلی بهمراه 140 متر ویلای لوکس دو خوابه در دهکده ویلای کردزار شهریار بفروش میرسد.

دو میلیارد و سیصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای زیبا در دهکده ویلای کردزار شهریار

720 متر باغ ویلا لوکس دوبلکس در منطقه باغ ویلایی کردزار شهریار که دارای 220 متر ویلای دوبلکس دو خوابه میباشد و همچنین ویلای آن دارای آشپزخانه بزرگ با کابینت ها از جنس چوب و بسیار مرغوب و بهار خواب بزرگ با چشم انداز فوق العاده به باغ ویلا میباشد.

پنج میلیارد و دویست مشاهده جزئیات

خرید و فروش ویلاهای لوکس در شهرک والفجر ( زمردویلا)

1000 متر باغ ویلای لوکس بهمراه 110 متر ویلای زیبا بصورت دو خواب واقع در شهرک باغ ویلای والفجر که دارای محوطه بینطیر و نورپردازی فوق العاده و کلبه چوبی بسیار زیبا است، بفروش میرسد.

نه میلیارد و هشتصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای نقلی در بکه شهریار

باغ ویلای فروشی با مساحت 500 متر نقلی و ویلای 100 متری نوساز و استخر و محوطه بینظیر و دیدنی در بکه منطقه شهریار بفروش میرسد.

یک میلیارد و هفتصد مشاهده جزئیات

خرید باغ ویلا در شهریار

املاک سها چندین سال است که در زمینه خرید و فروش باغ ویلا در شهریار با ارائه بهترین خدمات فعالیت می کند.خرید مطمئن در زمینه باغ ویلا نیازمند مراجعه به مشاوران املاک مجرب و معتبر در مناطق مد نظر است. خرید باغ ویلا در شهریار توسط مشاوران باتجربه سها بسیار آسان و به صرفه می باشد و شما مشتریان گرامی می توانید باغ ویلاهای قدیمی و مدرن و باغ ویلاهایی با معماری سنتی و ...را با هر گونه امکاناتی که مد نظر دارید همراه با سند شش دانگ خریداری فرمایید.املاک سها با کادری مجرب در زمینه خرید باغ ویلا در شهریار و ملارد و محمدشهر و دیگر مناطق اطراف تهران و با مشاورانی مطلع و آگاه نسبت به اخبار و نوسانات قیمتی در منطقه، توانسته‌اند که در سال‌های اخیر معاملات زیادی را به ثبت برسانند .

شهریار شهرستانی خوش آب و هوا که در غرب استان تهران واقع شده است.خوش آب و هوا بودن این منطقه موجب شده است تا بستر مناسبی برای ساخت باغ ویلا باشد.پایتخت نشینان برای فرار از آلودگی هوا به تفرجگاهی دنج و خوش آب و هوا نیاز دارند که در فاصله کمی از شهر تهران قرار داشته باشد.شهرستان شهریار اولین گزینه برای طرفداران باغ ویلا است.فاصله 30 کیلومتری از شهر تهران و دسترسی آسان و بدون ترافیک موجب شده است تا شهریار مورد توجه بسیاری از پایتخت نشینان قرار گیرد.نوع کاربری باغ ویلا به صورتی که ساکنان میتوانند در کنار استفاده از امکانات رفاهی و تکنولوژی تجربه دلنشین زندگی در کنار طبیعت را نیز به دست آورند.در وب سایت املاک سها میتوانید باغ ویلاهای مختلف را در اندازه ها و امکانات مختلف مشاهده نمایید.باغ ویلا ها در وب سایت املاک سها بر اساس منطقه ، متراژ و امکانات در دسته بندی های مختلف قرار گرفته اند و شما عزیزان میتوانید به راحتی هر آنچه را که میخواهید ، مشاهده کنید.

در شهریار نوسازی و شهرک سازی بسیار رونق گرفته است ولی در کنار این نوسازی شهرک هایی با بافت طبیعی را می بینیم که به شهرک های باغ ویلایی معروف می باشند که این شهرک ها دارای طبیعت بکر و زیبایی می باشند و امنیت و امکانات این شهرک ها تا حدی قابل قبول می باشد.

 

سوالاتی که ممکن است در مورد خرید ویلا در شهریار برای شما ایجاد شود:

منطقه شهریار در کجا قرار دارد؟

شهریار شهرستانی خوش آب و هوا است که در غرب استان تهران واقع شده و فاصله 30 کیلومتری از شهر تهران و دسترسی آسان و بدون ترافیک موجب شده است تا شهریار مورد توجه بسیاری از پایتخت نشینان جهت خرید باغ ویلا قرار گیرد.

چگونه در شهریار باغ ویلا بخریم؟

خرید باغ ویلا در شهریار توسط مشاوران با تجربه املاک سها بسیار راحت و آسان است و شما مشتریان گرامی می توانید باغ ویلاهای مدرن و باغ ویلاهایی با معماری سنتی و ... را با هر گونه امکاناتی که مد نظر دارید خریداری فرمایید. املاک سها با کادری مجرب در زمینه خرید باغ ویلا در شهریار و ملارد و محمدشهر و دیگر مناطق اطراف تهران و با مشاورانی مطلع و آگاه نسبت به اخبار و نوسانات قیمتی در منطقه، توانسته‌اند که در سال‌های اخیر معاملات زیادی را به ثبت برسانند .

چرا شهریار را برای خرید باغ ویلا انتخاب کنیم؟

با داشتن باغ ویلا در شهریار می توانید در کنار استفاده از امکانات رفاهی و امکانات شهری تجربه دلنشین زندگی در کنار طبیعت را نیز به دست آورند. شهریار دارای طبیعت بکر و زیبایی می باشد که با داشتن شهرک های ویلایی زیبا و لاکچری می توان این منطقه را برای سکونت دائم خود انتخاب کنید.