لیست خرید و فروش باغ ویلا در شهریار

فروش420متر باغ ویلا نقلی در دهکده ویلایی کردزار

باغ ویلا لوکس در و نقلی 420 متری در دهکده ویلایی کردزار شهریار با کلیه امکانات به همراه 140 متر ویلا لوکس دو خوابه با دیزاین زیبا به صورت فول فرنیش و مبله ، دارای استخر سرپوشیده با تجهیزات و تاسیسات و قابل استفاده به صورت چهارفصل ، سند تک برگ و بدون مشکل جهاد به فروش میرسد.

پنج میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا کلاسیک با استخر سرپوشیده در فردوسیه شهریار

این باغ ویلا 1324 متری دارای 120متر ویلا شامل:سالن پذیرایی با نورگیری عالی،دو اتاق خواب،آشپزخانه با کابینت های گلاس و همچنین استخر سرپوشیده با نورپردازی زیبا می باشد. این باغ ویلا در فردوسیه شهریار واقع شده و دارای سوئیت سرایداری مجزا نیزمی باشد.

دوازده میلیارد مشاهده جزئیات

رهن سالانه باغ ویلا کلاسیک در دهکده ویلایی کردزار

رهن باغ ویلا در دهکده ویلایی کردزار به مساحت 1000 متر به صورت سالیانه با کلیه امکانات به همراه 130 متر ویلا شیک دو خوابه ، محوطه سازی و نورپردازی شده و دارای سوئیت سرایداری مجزا

یک میلیارد رهن کامل مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا 5000 متری در باغ دشت شهریار

باغ ویلا با متراژ 5000 متر مربع با 250 متر ویلای نوساز در مجموعه ویلای کوچک با نگهبانی 24 ساعته با امنیتی مثال زدنی گزینه عالی جهت رفاه حال شما عزیزان میباشد

سی میلیارد مشاهده جزئیات

1300متر باغ ویلا مدرن و لوکس در دهکده ویلایی کردزار

باغ ویلا لوکس و بسیار زیبا و مدرن در داخل مجموعه ویلایی در دهکده ویلایی کردزار با 1300 متر مساحت و 250 متر ویلا مدرن و لوکس با کلیه امکانات رفاهی از جمله استخر رو جکوزی با تجهیزات کامل ، محوطه سازی و نورپردزای بسیار زیبا و دیدنی با امنیت بالا و مناسب سکونت دائم به فروش می رسد.

شانزده میلیارد مشاهده جزئیات

1000متر باغ ویلا لوکس و مدرن در شهریار

باغ ویلا لوکس و بسیار زیبا در شهریار با 1000 متر مساحت و دارای 260 متر ویلا لوکس به صورت دو خوابه و کاملاً مبله و واگذاری به صورت فول فرنیش با امکانات کامل از جمله استخر چهارفصل با تاسیسات تصفیه ، محوطه سازی بسیار زیبا و دیدنی با سند تک برگ به فروش می رسد.

چهارده میلیارد مشاهده جزئیات

500متر باغ ویلا کلاسیک در کردزار شهریار

باغ ویلا کلاسیک در دهکده ویلایی کردزار شهریار و در بهترین موقعیت به متراژ 500 متر به همراه 100 متر بنا شیک یک خوابه ، استخر روباز با تاسیسات با سند تک برگ به فروش می رسد.

شش میلیارد و سیصد میلیون مشاهده جزئیات

1100متر باغ ویلا مدرن در شهریار (لوکیشن عالی)

فروش باغ ویلا چسبیده به بافت شهری با کلیه امکانات رفاهی به مساحت 1100 متر و دارای 140 متر ویلا مدرن دو خوابه ، استخر روباز و جکوزی با تجهیزات و تاسیسات تصفیه و قابلیت استفاده به صورت چهارفصل در بهترین لوکیشن از منطقه شهریار به فروش می رسد.

بیست میلیارد مشاهده جزئیات

600متر باغ ویلا مدرن و شیک در دهکده ویلایی کردزار

ویلا لوکس به سبک مدرن بسیار شیک در دهکده ویلایی کردزار به متراژ 600 متر و دارای 140 متر بنا مدرن با سند تک برگ و امکانات کامل از جمله استخر و جکوزی چهارفصل آماده فروش می باشد.

نه میلیارد مشاهده جزئیات

1050متر باغ ویلا مدرن و لوکس در وحیدیه شهریار

فروش باغ ویلا بسیار لوکس به سبک مدرن به مساحت 1050 متر به همراه 230 متر ویلا مدرن و بسیار شیک ساخته شده از بهترین متریال ساختمانی به صورت سه خوابه ، دارای استخر سرپوشیده به همراه جکوزی و سونا در منطقه ویلایی وحیدیه شهریار با سند تک برگ و انشعابات کامل و قانونی

پانزده میلیارد مشاهده جزئیات

1330متر باغ ویلا مدرن در قجر آباد شهریار

باغ ویلا مدرن و لوکس در منطقه ویلایی نشین قجر آباد شهریار به متراژ 1330 متر و دارای 180 متر بنا لوکس و مدرن به صورت سه خوابه ، دارای استخر با تجهیزات و تاسیسات تصفیه و محوطه سازی شده با سند تک برگ عرصه و عیان به فروش می رسد.

پانزده میلیارد مشاهده جزئیات

830متر باغ ویلا کلاسیک در یبارک شهریار

فروش باغ ویلا به سبک کلاسیک به مساحت 830 متر در یبارک شهریار به همراه 80 متر ویلا یک خوابه ، دارای استخر با تاسیسات به صورت قولنامه معتبر از سند مادر به فروش می رسد.

هفت میلیارد مشاهده جزئیات

550متر باغ ویلا دوبلکس و مدرن با پایانکار در باغدشت شهریار

فروش باغ ویلا دوبلکس در منطقه باغدشت شهریار با 550 متر مساحت به همراه ویلا دوبلکس 240 متری به صورت دو خوابه به همراه استخر روباز با تاسیسات و تجهیزات کامل و انشعابات قانونی با سند تک برگ که دارای پایان کار از شهرداری نیز می باشد.

هشت میلیارد وپانصد میلیون مشاهده جزئیات

550متر باغ ویلا مدرن در باغدشت شهریار

ویلا 550 متری در منطقه ویلایی باغدشت شهریار با 120 متر بنا مدرن و لوکس با دو اتاق خواب و دارای استخر روباز با تجهیزات و تاسیسات و قابل استفاده به صورت چهارفصل در بهترین موقعیت و قابلیت سکونت دائم با انشعابات کامل و قانونی به فروش می رسد.

شش میلیارد وهفتصد میلیون مشاهده جزئیات

1125متر باغ ویلا سرسبز و زیبادرباغدشت شهریار

1125متر باغ ویلا کلاسیک و سرسبز در باغدشت شهریار داخل مجموعه ویلایی با نگهبانی 24ساعته با دو درب ورودی ، یکی مستقل و دیگری داخل شهرک ، دارای 90 متر ویلا کلاسیک به صورت یک خوابه ، استخر روباز کاشی کاری شده بسیار شکیل و شیک با تاسیسات و تجهیزات کامل ، محوطه سازی و نورپردازی بسیار زیبا و دیدنی

پنج میلیاردو هفتصدمیلیون مشاهده جزئیات

700متر باغ ویلا مدرن و لوکس در کردامیر شهریار

ویلا مدرن و لوکس 700 متری در بهترین نقطه از منطقه کردامیر با امنیت بالا ، مناسب سکونت دائم ، دارای 230 متر ویلا نوساز و لوکس 3 خوابه با سند تک برگ عرصه و عیان به فروش می رسد. این باغ ویلا مدرن دارا استخر با تجهیزات کامل و قابل استفاده به صورت چهارفصل می باشد.

سیزده میلیارد مشاهده جزئیات

رهن واجاره سالیانه باغ ویلای مدرن در کردزار شهریار

این باغ ویلا در یکی از بهترین کوچه باغات کردزار شهریار واقع شده که با توجه به واقع شده در مجموعه ویلای کوچک با نگهبانی 24 ساعته امنیتی مثال زدنی را فراهم کرده است

تماس بگیرید مشاهده جزئیات

1100متر باغ ویلا لاکچری و مدرن در دهکده ویلایی کردزار

فروش یکی از باغ ویلا های لاکچری و مدرن در منطقه کردزار و در دهکده ویلایی کردزار شهریار به متراژ 1100 متر مربع و دارای 140 متر ویلا مدرن و لوکس به صورت دو خوابه با کلیه امکانات رفاهی و تفریحی و همچنین استخر روباز بزرگ به همراه جکوزی و تجهیزات کامل و محوطه بینظیربا چشم انداز عالی

بیست میلیارد مشاهده جزئیات

500متر باغ ویلا لوکس در دهکده ویلایی کردزار

واقع در یکی از بهترین مناطق ویلایی شهریار و در داخل دهکده ویلایی کردزار به متراژ 500 متر به همره 120 متر بنا لوکس دو خوابه ، انشعابات کامل و به صورت مبله به خریدار جدید واگذار می گردد. این باغ ویلا در شهریار دارای استخر روباز چهار فصل با تاسیسات و تجهیزات کامل می باشد.

تماس بگیرید مشاهده جزئیات

خرید باغ ویلا در شهریار

املاک سها چندین سال است که در زمینه خرید و فروش باغ ویلا در شهریار با ارائه بهترین خدمات فعالیت می کند.خرید مطمئن در زمینه باغ ویلا نیازمند مراجعه به مشاوران املاک مجرب و معتبر در مناطق مد نظر است. خرید باغ ویلا در شهریار توسط مشاوران باتجربه سها بسیار آسان و به صرفه می باشد و شما مشتریان گرامی می توانید باغ ویلاهای قدیمی و مدرن و باغ ویلاهایی با معماری سنتی و ...را با هر گونه امکاناتی که مد نظر دارید همراه با سند شش دانگ خریداری فرمایید.املاک سها با کادری مجرب در زمینه خرید باغ ویلا در شهریار و ملارد و محمدشهر و دیگر مناطق اطراف تهران و با مشاورانی مطلع و آگاه نسبت به اخبار و نوسانات قیمتی در منطقه، توانسته‌اند که در سال‌های اخیر معاملات زیادی را به ثبت برسانند .

شهریار شهرستانی خوش آب و هوا که در غرب استان تهران واقع شده است.خوش آب و هوا بودن این منطقه موجب شده است تا بستر مناسبی برای ساخت باغ ویلا باشد.پایتخت نشینان برای فرار از آلودگی هوا به تفرجگاهی دنج و خوش آب و هوا نیاز دارند که در فاصله کمی از شهر تهران قرار داشته باشد.شهرستان شهریار اولین گزینه برای طرفداران باغ ویلا است.فاصله 30 کیلومتری از شهر تهران و دسترسی آسان و بدون ترافیک موجب شده است تا شهریار مورد توجه بسیاری از پایتخت نشینان قرار گیرد.نوع کاربری باغ ویلا به صورتی که ساکنان میتوانند در کنار استفاده از امکانات رفاهی و تکنولوژی تجربه دلنشین زندگی در کنار طبیعت را نیز به دست آورند.در وب سایت املاک سها میتوانید باغ ویلاهای مختلف را در اندازه ها و امکانات مختلف مشاهده نمایید.باغ ویلا ها در وب سایت املاک سها بر اساس منطقه ، متراژ و امکانات در دسته بندی های مختلف قرار گرفته اند و شما عزیزان میتوانید به راحتی هر آنچه را که میخواهید ، مشاهده کنید.

در شهریار نوسازی و شهرک سازی بسیار رونق گرفته است ولی در کنار این نوسازی شهرک هایی با بافت طبیعی را می بینیم که به شهرک های باغ ویلایی معروف می باشند که این شهرک ها دارای طبیعت بکر و زیبایی می باشند و امنیت و امکانات این شهرک ها تا حدی قابل قبول می باشد.

 

سوالاتی که ممکن است در مورد خرید ویلا در شهریار برای شما ایجاد شود:

منطقه شهریار در کجا قرار دارد؟

شهریار شهرستانی خوش آب و هوا است که در غرب استان تهران واقع شده و فاصله 30 کیلومتری از شهر تهران و دسترسی آسان و بدون ترافیک موجب شده است تا شهریار مورد توجه بسیاری از پایتخت نشینان جهت خرید باغ ویلا قرار گیرد.

چگونه در شهریار باغ ویلا بخریم؟

خرید باغ ویلا در شهریار توسط مشاوران با تجربه املاک سها بسیار راحت و آسان است و شما مشتریان گرامی می توانید باغ ویلاهای مدرن و باغ ویلاهایی با معماری سنتی و ... را با هر گونه امکاناتی که مد نظر دارید خریداری فرمایید. املاک سها با کادری مجرب در زمینه خرید باغ ویلا در شهریار و ملارد و محمدشهر و دیگر مناطق اطراف تهران و با مشاورانی مطلع و آگاه نسبت به اخبار و نوسانات قیمتی در منطقه، توانسته‌اند که در سال‌های اخیر معاملات زیادی را به ثبت برسانند .

چرا شهریار را برای خرید باغ ویلا انتخاب کنیم؟

با داشتن باغ ویلا در شهریار می توانید در کنار استفاده از امکانات رفاهی و امکانات شهری تجربه دلنشین زندگی در کنار طبیعت را نیز به دست آورند. شهریار دارای طبیعت بکر و زیبایی می باشد که با داشتن شهرک های ویلایی زیبا و لاکچری می توان این منطقه را برای سکونت دائم خود انتخاب کنید.