لیست خرید و فروش باغ ویلا در شهریار

فروش باغ ویلای 2000 متر باغ نامه جهاد کشاورزی در ابراهیم آباد شهریار

فروش 2000 متر باغ ویلای دوبلکس در ابراهیم آباد شهریار دارای 500 متر ویلای دوبلکس با نامه تغییر کاربری از جهاد کشاورزی و دارای چهار اتاق خواب بزرگ و سالن پذیرایی بزرگ همراه با آشپزخانه مجهز هم در طبقه همکف و هم در طبقه دوم با کابینت های mdf , گاز رومیزی , هود لمسی و مطبخ

بیست و دو میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای فوق العاده لوکس در کردزار شهریار

این ویلا 1200 متری فروشی در کردزار و در دهکده ویلایی کردزار که یکی از لاکچری ترین شهرک های ویلایی شهریار محسوب می شود واقع شده و دارای 150 متر بنای لوکس و مهندسی ساز است. از طراحی فوق العاده خاص این ویلا می توان به ورودی با شکوه بنا آن اشاره کرد. همچنین دارای استخر بسیار مجهز ودر مجاورت استخر شاهد جکوزی 6 نفره هستیم . به جرعت می توان این باغ ویلا لوکس در شهریار را یکی از خاص ترین و زیباترین ویلا های کردزار شهریار دانست

ده میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای قدیمی با نامه جهاد کشاورزی در حومه شهر شهریار

فروش 5200 متر باغ ویلای قدیمی به همراه 280 متر ویلای دوبلکس بصورت سه خواب و دارای سالن پذیرایی بزرگ بهمراه آبنما در سالن , بهمراه آشپزخانه مجهز با کابینت های ها گلاس ( گاز رومیزی , هود لمسی , یخچال فریزر , ماشین لبلسشویی و ظرفشویی ) این باغ ویلا همچنین دارای پایان کار از شهرداری و نامه تغییر کاربری از جهاد کشاورزی در حومه شهر شهریار

بیست و سه میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس و نقلی در دهکده ویلایی کردزار شهریار

فروش 700 متر باغ ویلای نقلی و لوکس به همراه 100 متر ویلای نوساز بصورت دو خواب و واگذاری این باغ ویلا بصورت فول فرنیش میباشد. همچنین دارای امکانات دیگر از جمله : سالن پذیرایی با آشپزخانه مجهز با کابینت های های گلاس ,گاز رومیزی ,هود لمسی ,یخچال فریزر در دهکده ویلایی کردزار شهریار

پنج میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

1000 متر باغ ویلا اکازیون در شهرک تیسفون شهریار

یکی از بهترین مناطق ویلایی در شهریار با داشتن تغییر کاربری از جهاد شهرک تیسفون این باغ ویلا به متراژ 1000 متر با 700 متر عمارت دارای تمامی امکانات رفاهی و تفریحی را شامل میشود.

بیست و پنج میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای نقلی و به قیمت در دهکده ویلایی کردزار شهریار

فروش 500 متر باغ ویلا دارای 80 متر ویلای لوکس و نقلی بصورت تک خواب و کلیه امکانات دیگر ازجمله استخر کاشی کاری شده در مجاورت ویلا همراه با تصفیه خانه مجهز در دهکده ویلایی کردزار

سه میلیارد و هشتصد میلیون مشاهده جزئیات

خرید و فروش باغ ویلا در دینار آباد شهریار

فروش 950 متر باغ ویلای لوکس به همراه 80 متر ویلای نقلی بصورت تک خواب مستر و آشپزخانه با کابینت های های گلاس و گاز رومیزی در دینار آباد شهریار. این ملک دارای سند تک برگ عرصه و عیان میباشد.

نه میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا لوکس در دهکده ویلایی کردزار شهریار

فروش 1200 متر باغ ویلای لوکس به همراه 150 متر ویلا بصورت دو خواب مستر و واگذاری بصورت فول فرنیش با امکانات کامل از جمله سیستم سرمایشی اسپیلت و سیستم گرمایشی رادیاتور و پکیج در دهکده ویلایی کردزار شهریار . واگذاری بصورت فول فرنیش

یازده میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا در بهترین لوکیشن رضی آباد شهریار

فروش 1500 متر باغ ویلا به همراه 1500 متر باغ آباد با انواع درختان پر محصول میوه و 85 متر ویلای لوکس و نوساز بصورت تک خواب در بهترین لوکیشن رضی آباد شهریار . این باغ ویلا دارای سند تک برگ عرصه و عیان با قابلیت انتقال به غیر میباشد .

پانزده میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای 700 متری در دهکده ویلایی کردزار شهریار

فروش 700 متر باغ ویلایی مشجر و زیبا به همراه 100 متر ویلای شیک نوساز بصورت دو خواب مستر و آشپزخانه مجهز با کابینت های گلاس درجه یک , گاز رومیزی و هود لمسی در دهکده ویلایی کردزار شهریار.

پنج میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس و دوبلکس در دهکده ویلایی کردزار شهریار

فروش 1100 متر باغ ویلای دوبلکس به همراه 250 متر ویلای دوبلکس بصورت نوساز در دهکده ویلایی کردزار شهریار. این باغ ویلا دارای امکانات رفاهی کامل و سند دفترچه ای و بصورت مادر عرصه و عیان میباشد.

یازده میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای نقلی در دهکده ویلایی کردزار شهریار

460 متر باغ ویلای نقلی دارای 140 متر ویلای لوکس بصورت دو خواب ( نوساز کلید نخوره ) به همراه امکانات عالی مانند سالن پذیرایی بزرگ و آشپزخانه با کابینت های های گلاس ( گاز رومیزی و هود لمسی ) و همچنین استخر و محوطه بسیار زیبا دردهکده ویلایی کردزار شهریار بفروش میرسد.

چهار میلیارد و یک صد و پنجاه میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلایی 2000 متری در وحیدیه شهریار

فروش 2000 متر باغ ویلا به همراه 210 متر ویلای دوبلکس بصورت دو خواب ( سال ساخت 90) و همچنین استخر روباز بهمراه تصفیه خانه و در مجاورت ویلا و امکانات دیگر در وحیدیه شهریار

هشت میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای نقلی در کردزار شهریار

باغ ویلا فروشی 500 متری بسیار نقلی با قیمت بسیار مناسب برای افرادی که به دنبال خرید باغ ویلا کوچک در منطقه خوب هستند. این باغ ویلا 80 متر ویلا بسیار لوکس به همراه یک اتاق خواب نیز دارد. دارای انشعابات آب و برق و گاز کنتور و سند تک برگ عرصه و عیان

]چهار میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

820 متر باغ ویلای لوکس در کردزار شهریار

فروش 820 متر باغ ویلای لوکس به همراه 140 متر ویلای نوساز بصورت دو خوابه و تراس فوق العاده در ورودی ویلا با چشم اندازی از باغ ویلا و استخر روباز کاشی کاری شده همراه با جکوزی 6 نفره در مجاورت استخر در دهکده ویلایی کردزار شهریار.

هشت میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا داخل مجموعه ویلای با امنیت بسیار بالا در کردزار

1000 متر باغ ویلای زیبا به همراه 110 متر ویلای نوساز دارای دو خواب و آشپزخانه با کابینت های های گلاس ترک و تجهیزات دیگر مانند گاز رومیزی و هود و... نیز میباشد. این باغ ویلا داخل مجموعه ویلای در کردزار شهریار قرار دارد.

شش میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای سوپر لاکچری در کردامیر شهریار

1250 متر باغ ویلا به همراه 350 متر ویلای سوپر لاکچری و نوساز بصورت دوبلکس و دارای سه اتاق خواب بزرگ ( دو خواب مستر ) و همچنین تجهیزات و امکانات دیگر در کردامیر شهریار به فروش میرسد.

سیزده میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای 700 متر و لوکس در کردزار شهریار

فروش 700 متر باغ ویلای نقلی و لوکس با 80 متر ویلا بصورت ویلاهای پیش ساخته با کلیه امکانات و تک خواب . این باغ ویلا دارای استخر فوق العاده با ابعاد عالی بصورت چهار فصل در کردزار شهریار میباشد.

پنج میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

2300 متر باغ ویلای دوبلکس در فردوسیه شهریار

2300 متر باغ ویلا به همراه 310 متر ویلای دوبلکس بصورت سه خواب و کلیه امکانات دیگر ازجمله سالن پذیرایی بزرگ همراه با آشپزخانه مجهز با کابینت های گلاس , گاز رومیزی , هود لمسی , سالن tv در فردوسیه شهریار به فروش میرسد.

ده میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای دوبلکس در دهکده باغ ویلای کردزار شهریار

فروش 950 متر باغ ویلای لوکس با 180 متر ویلای دوبلکس بصورت سه خواب (دو سال ساخت ) و همچنین دارای دو درب ورودی ماشین رو و سوئیت نگهبانی و سرایداری در ابتدای باغ ویلا به همراه سند تک برگ عرصه و عیان و با قابلیت انتقال به غیر در دهکده ویلایی کردزار شهریار .

هفت میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس و مدرن در دهکده ویلای کردزار شهریار

فروش 1000 متر باغ ویلای لوکس و مدرن دارای 200 متر ویلای نوساز با طراحی مدرن بصورت سه خواب ( سال ساخت 1399 ) و نشیمنگاه زیبا در گوشه ای از باغ ویلا جهت تفریحات آخر هفته با چشم انداز عالی و دلنشین در کردزار شهریار.

هفت میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

خرید باغ ویلا در شهریار

املاک سها چندین سال است که در زمینه خرید و فروش باغ ویلا در شهریار با ارائه بهترین خدمات فعالیت می کند.خرید مطمئن در زمینه باغ ویلا نیازمند مراجعه به مشاوران املاک مجرب و معتبر در مناطق مد نظر است. خرید باغ ویلا در شهریار توسط مشاوران باتجربه سها بسیار آسان و به صرفه می باشد و شما مشتریان گرامی می توانید باغ ویلاهای قدیمی و مدرن و باغ ویلاهایی با معماری سنتی و ...را با هر گونه امکاناتی که مد نظر دارید همراه با سند شش دانگ خریداری فرمایید.املاک سها با کادری مجرب در زمینه خرید باغ ویلا در شهریار و ملارد و محمدشهر و دیگر مناطق اطراف تهران و با مشاورانی مطلع و آگاه نسبت به اخبار و نوسانات قیمتی در منطقه، توانسته‌اند که در سال‌های اخیر معاملات زیادی را به ثبت برسانند .

شهریار شهرستانی خوش آب و هوا که در غرب استان تهران واقع شده است.خوش آب و هوا بودن این منطقه موجب شده است تا بستر مناسبی برای ساخت باغ ویلا باشد.پایتخت نشینان برای فرار از آلودگی هوا به تفرجگاهی دنج و خوش آب و هوا نیاز دارند که در فاصله کمی از شهر تهران قرار داشته باشد.شهرستان شهریار اولین گزینه برای طرفداران باغ ویلا است.فاصله 30 کیلومتری از شهر تهران و دسترسی آسان و بدون ترافیک موجب شده است تا شهریار مورد توجه بسیاری از پایتخت نشینان قرار گیرد.نوع کاربری باغ ویلا به صورتی که ساکنان میتوانند در کنار استفاده از امکانات رفاهی و تکنولوژی تجربه دلنشین زندگی در کنار طبیعت را نیز به دست آورند.در وب سایت املاک سها میتوانید باغ ویلاهای مختلف را در اندازه ها و امکانات مختلف مشاهده نمایید.باغ ویلا ها در وب سایت املاک سها بر اساس منطقه ، متراژ و امکانات در دسته بندی های مختلف قرار گرفته اند و شما عزیزان میتوانید به راحتی هر آنچه را که میخواهید ، مشاهده کنید.

در شهریار نوسازی و شهرک سازی بسیار رونق گرفته است ولی در کنار این نوسازی شهرک هایی با بافت طبیعی را می بینیم که به شهرک های باغ ویلایی معروف می باشند که این شهرک ها دارای طبیعت بکر و زیبایی می باشند و امنیت و امکانات این شهرک ها تا حدی قابل قبول می باشد.

 

سوالاتی که ممکن است در مورد خرید ویلا در شهریار برای شما ایجاد شود:

منطقه شهریار در کجا قرار دارد؟

شهریار شهرستانی خوش آب و هوا است که در غرب استان تهران واقع شده و فاصله 30 کیلومتری از شهر تهران و دسترسی آسان و بدون ترافیک موجب شده است تا شهریار مورد توجه بسیاری از پایتخت نشینان جهت خرید باغ ویلا قرار گیرد.

چگونه در شهریار باغ ویلا بخریم؟

خرید باغ ویلا در شهریار توسط مشاوران با تجربه املاک سها بسیار راحت و آسان است و شما مشتریان گرامی می توانید باغ ویلاهای مدرن و باغ ویلاهایی با معماری سنتی و ... را با هر گونه امکاناتی که مد نظر دارید خریداری فرمایید. املاک سها با کادری مجرب در زمینه خرید باغ ویلا در شهریار و ملارد و محمدشهر و دیگر مناطق اطراف تهران و با مشاورانی مطلع و آگاه نسبت به اخبار و نوسانات قیمتی در منطقه، توانسته‌اند که در سال‌های اخیر معاملات زیادی را به ثبت برسانند .

چرا شهریار را برای خرید باغ ویلا انتخاب کنیم؟

با داشتن باغ ویلا در شهریار می توانید در کنار استفاده از امکانات رفاهی و امکانات شهری تجربه دلنشین زندگی در کنار طبیعت را نیز به دست آورند. شهریار دارای طبیعت بکر و زیبایی می باشد که با داشتن شهرک های ویلایی زیبا و لاکچری می توان این منطقه را برای سکونت دائم خود انتخاب کنید.