لیست خرید و فروش باغ ویلا در شهریار

باغ ویلای لوکس و لاکچری در ابراهیم آباد شهریار

شش میلیارد و دویست میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس در کهنز شهریار

شش میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش1000 متر باغ ویلافردوسیه

1000 متر باغ ویلا در شهریار منطقه فردوسیه دارای 140 متر بنای نوساز بصورت فرنیش این باغ ویلا ی نقلی دارای درختان مثمر میوه میباشد و همچنین دارای سهمیه آب کشاورزی جهت آبیاری درختان در گردش 12 روز میباشد.

دو میلیارد وهشتصد میلیون مشاهده جزئیات

1000 متر باغ ویلا نوساز در شهریار منطقه تیسفون

فروش 1000 متر باغ ویلا در شهریار منطقه تیسفون، با 450 متر بنای لوکس و نوساز بصورت تریبلکس دارای انشعابات قانونی و کامل همراه با سند شش دانگ و پایان کار شهرداری

تماس بگیرید مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس در شهریار

1400 متر ویلای لاکچری دارای 400 متر ویلای نوساز در شهریار

هفت میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

1100 متر باغ ویلا با 130 متر بنای نوساز و شیک

این باغچه همچنین دارای فضایی دلنشین در محیط باغی ایجاد کرده از جمله دیگر امکانات این ملک دارا بودن استخر زیبا با تمامی امکانات (تصفیه خانه – تاسیسات چهار فصل) درختان بارده ، نور پردازی ، محوطه سازی ، سند ، انشعابات (آب – برق – گاز)

چهار میلیارد مشاهده جزئیات

1280 متر باغ ویلا مدرن در شهریار منطقه فردوسیه

این باغ ویلا در یکی از زیباترین کوچه باغات فردوسیه شهریار واقع شده که از لحاظ امنیتی گزینه مناسبی برای رفاه شما عزیزان میباشد

سه میلیاردو سیصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای فوق العاده لوکس در کردزار شهریار

این ویلا 1200 متری فروشی در کردزار و در دهکده ویلایی کردزار که یکی از لاکچری ترین شهرک های ویلایی شهریار محسوب می شود واقع شده و دارای 150 متر بنای لوکس و مهندسی ساز است. از طراحی فوق العاده خاص این ویلا می توان به ورودی با شکوه بنا آن اشاره کرد. همچنین دارای استخر بسیار مجهز ودر مجاورت استخر شاهد جکوزی 6 نفره هستیم . به جرعت می توان این باغ ویلا لوکس در شهریار را یکی از خاص ترین و زیباترین ویلا های کردزار شهریار دانست

شش میلیارد و ششصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا در شهرک ویلای بهاران شهریار

چهار میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

باغ ویلا 1000 متری در تیسفون شهریار

400 متر بنای دوبلکس بسیار شیک شامل 3 اتاق خواب مستر میباشد

یازده میلیارد مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلا در حوالی شهر شهریار

این باغ ویلا که در حومه شهریار واقع شده است دارای 1000 متر مساحت که در این باغ تمام امکانات مورد نیاز یک باغ ویلا ایده آل دیده می شود. ویلا این باغ 180 متری مساحت دارد و فوق الاده لوکس و بسیار زیبا ساخته و طراحی شده است.این باغ ویلا در شهریار با توجه به موقعیت مکانی آن و نزدیکی به بافت شهری یکی از بهترین گزینه ها برای سکونت دائم و طولانی مدت محسوب می شود.

چهار میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

فروش باغ ویلای لوکس در شهرک ویلایی شهریار

پنج میلیارد و پانصد میلیون مشاهده جزئیات

باغ ویلای نقلی در ابراهیمآباد

باغ ویلا نقلیمی خواهیم خدمتتان معرفی کنیم دارای 500 متر مساحت می باشد که در ابراهیم آباد شهرستان شهریار واقع شده است . همچنین این باغ ویلا دارای 90 متر ویلای نوساز بصورت تک خوابه است . همچنین دارای درختان مثمر میوه با سهمیه آب کشاورزی می باشد. ابراهیم آباد نام یکی از مناطق ویلایی با طبیعت بکر و زیبای شهریار است که شهرک های ویلایی را در خود جا داده است . مشتریان و خریداران باغ ویلا در شهریار همیشه به دنبال خرید باغ ویلا هایی بوده اند که در داخل شهرک ویلایی باشد . زیرا وجود این امکان باعث ایجاد امنیت بالا برای باغ ویلا خواهد بود .

یک میلیارد و هفتصد میلیون مشاهده جزئیات

خرید باغ ویلا در شهریار

املاک سها چندین سال است که در زمینه خرید و فروش باغ ویلا در شهریار با ارائه بهترین خدمات فعالیت می کند.خرید مطمئن در زمینه باغ ویلا نیازمند مراجعه به مشاوران املاک مجرب و معتبر در مناطق مد نظر است. خرید باغ ویلا در شهریار توسط مشاوران باتجربه سها بسیار آسان و به صرفه می باشد و شما مشتریان گرامی می توانید باغ ویلاهای قدیمی و مدرن و باغ ویلاهایی با معماری سنتی و ...را با هر گونه امکاناتی که مد نظر دارید همراه با سند شش دانگ خریداری فرمایید.املاک سها با کادری مجرب در زمینه خرید باغ ویلا در شهریار و ملارد و محمدشهر و دیگر مناطق اطراف تهران و با مشاورانی مطلع و آگاه نسبت به اخبار و نوسانات قیمتی در منطقه، توانسته‌اند که در سال‌های اخیر معاملات زیادی را به ثبت برسانند .

شهریار شهرستانی خوش آب و هوا که در غرب استان تهران واقع شده است.خوش آب و هوا بودن این منطقه موجب شده است تا بستر مناسبی برای ساخت باغ ویلا باشد.پایتخت نشینان برای فرار از آلودگی هوا به تفرجگاهی دنج و خوش آب و هوا نیاز دارند که در فاصله کمی از شهر تهران قرار داشته باشد.شهرستان شهریار اولین گزینه برای طرفداران باغ ویلا است.فاصله 30 کیلومتری از شهر تهران و دسترسی آسان و بدون ترافیک موجب شده است تا شهریار مورد توجه بسیاری از پایتخت نشینان قرار گیرد.نوع کاربری باغ ویلا به صورتی که ساکنان میتوانند در کنار استفاده از امکانات رفاهی و تکنولوژی تجربه دلنشین زندگی در کنار طبیعت را نیز به دست آورند.در وب سایت املاک سها میتوانید باغ ویلاهای مختلف را در اندازه ها و امکانات مختلف مشاهده نمایید.باغ ویلا ها در وب سایت املاک سها بر اساس منطقه ، متراژ و امکانات در دسته بندی های مختلف قرار گرفته اند و شما عزیزان میتوانید به راحتی هر آنچه را که میخواهید ، مشاهده کنید.

در شهریار نوسازی و شهرک سازی بسیار رونق گرفته است ولی در کنار این نوسازی شهرک هایی با بافت طبیعی را می بینیم که به شهرک های باغ ویلایی معروف می باشند که این شهرک ها دارای طبیعت بکر و زیبایی می باشند و امنیت و امکانات این شهرک ها تا حدی قابل قبول می باشد.

 

سوالاتی که ممکن است در مورد خرید ویلا در شهریار برای شما ایجاد شود:

منطقه شهریار در کجا قرار دارد؟

شهریار شهرستانی خوش آب و هوا است که در غرب استان تهران واقع شده و فاصله 30 کیلومتری از شهر تهران و دسترسی آسان و بدون ترافیک موجب شده است تا شهریار مورد توجه بسیاری از پایتخت نشینان جهت خرید باغ ویلا قرار گیرد.

چگونه در شهریار باغ ویلا بخریم؟

خرید باغ ویلا در شهریار توسط مشاوران با تجربه املاک سها بسیار راحت و آسان است و شما مشتریان گرامی می توانید باغ ویلاهای مدرن و باغ ویلاهایی با معماری سنتی و ... را با هر گونه امکاناتی که مد نظر دارید خریداری فرمایید. املاک سها با کادری مجرب در زمینه خرید باغ ویلا در شهریار و ملارد و محمدشهر و دیگر مناطق اطراف تهران و با مشاورانی مطلع و آگاه نسبت به اخبار و نوسانات قیمتی در منطقه، توانسته‌اند که در سال‌های اخیر معاملات زیادی را به ثبت برسانند .

چرا شهریار را برای خرید باغ ویلا انتخاب کنیم؟

با داشتن باغ ویلا در شهریار می توانید در کنار استفاده از امکانات رفاهی و امکانات شهری تجربه دلنشین زندگی در کنار طبیعت را نیز به دست آورند. شهریار دارای طبیعت بکر و زیبایی می باشد که با داشتن شهرک های ویلایی زیبا و لاکچری می توان این منطقه را برای سکونت دائم خود انتخاب کنید.