آرامش و لذت آخر هفته با خرید باغ ویلا در ملارد

باغ ويلا در ملارد ميتواند يکي از بهترين مکان هايي باشد که اوقات فراغت خود را در آن سپري ميکنيد. اين روزها تهران به شدت شلوغ و پر هياهو شده است و اين موضوع زندگي در اين کلان شهر را براي ما سخت کرده است. ترافيک، شلوغي، درگيري هاي ذهني و مواردي از اين قبيل باعث شده اند که زندگي کردن را از ياد ببريم و تنها به دنبال کار و شغلمان باشيم؛ اين درگيري هاي ذهني تا جايي پيش ميرود که حتي ممکن است از خانواده خود هم غافل شويم.

خريد باغ ويلا در ملارد
باغ ويلا در ملارد فضايي براي استراحت و آرامش

آخر هفته ها تنها فرصتي است که ميتوانيم براي خودمان باشيم و به کارهايي برسيم که مورد علاقه ما هستند. شايد بهترين کار اين است که روزهاي آخر هفته را از هياهوي تهران دور بمانيم و با عزيزانمان استراحت کنيم. فرصت تعطيلات آخر هفته آنقدر کوتاه است که نميتوان به مسافرت رفت؛ هر چند کوتاه باشد! خوشبختانه در نزديکي تهران بخصوص غرب تهران مناطق خوش آب و هوا و ويلايي نشيني مانند ملارد، شهريار و محمدشهر وجود دارند که ما را از شلوغي و همهمه تهران دور ميکنند و ميتوانيم آخر هفته را براي خودمان باشيم. داشتن باغ ويلا در اين مناطق باعث ميشود که شما هر آخر هفته به همراه خانواده و عزيزانتان به آنجا برويد و چند روزي را در فضاي زيباي باغ سپري کنيد و هفته جديد خود را با انرژي بيشتري شروع کنيد.

چرا باغ ويلا در ملارد را انتخاب کنيم؟

ملارد منطقه اي خوش آب و هواست.

اولين پيشنهادي که در اينجا مطرح شد،خريد ويلا در ملارد است. اما چرا ملارد؟ اولين و مهمترين ويژگي ملارد اين است که نزديک به تهران است و اگر باغ ويلا در ملارد داشته باشيد، ميتوانيد با طي کردن مسافت کمي و به دور از ترافيک و شلوغي جاده ها به ويلاي خود برسيد.

اولين توقعي که از يک منطقه ويلايي داريم، آب و هواي خوب است. ملارد شهري با آب و هواي معتدل است که اگر اين آب و هوا با درختان و طبيعت باغ همراه شود، ميتواند تمام خستگي شما را از بين ببرد. منطقه ملارد در تابستان نيز خنک است و به همين دليل افراد زيادي طرفدار خريد باغ ويلا در اين منطقه هستند.

باغ ويلا در ملارد و ويلاهاي آن داراي معماري بسيار زيبا در ساختمان و طراحي ، محوطه سازي و نورپردازي کم نظير در محيط باغ هستند. اين باغ ويلا ها  داراي هارموني بين طبيعت و بنا است که يک ويژگي منحصر به فرد محسوب ميشود. به سادگي ميتوانيد روزهاي خود را در بين درختان و با صداهاي دلنشين پرندگان و آب بگذرانيد و از امنيت و آرامش خود آسوده خاطر باشيد. امکانات موجود در باغ ويلا در ملارد به گونه اي است که شما به اندازه زندگي در منزل خود راحت خواهيد بود و حتي اگر تعطيلات طولاني تر از آخر هفته ها به وجود آيد، ممکن است همچنان باغ ويلاي خود در ملارد را به هر جاي ديگري ترجيح و يا حتي اين منطقه را براي سکونت دائم خود انتخاب کنيد.

قيمت باغ ويلا در ملارد

در ملارد ميتوانيد باغ ويلاهايي با قيمت هاي متنوع پيدا کنيد.

تنوع متراژ، قيمت، طراحي و ساخت و حتي امکانات ويلاها در ملارد بسيار زياد است و شما ميتوانيد متناسب با بودجه خود در ملارد باغ ويلا انتخاب کنيد. همانطور که ميدانيد قيمت يک باغ ويلا با توجه به عواملي مانند متراژ، امکانات، امنيت موقعيت و سال ساخت آن تعيين ميشود. در باغ ويلا در ملارد ميتوانيد از ويلاهاي معمولي با قيمت مناسب تر گرفته تا لوکس ترين باغ ويلاها را در مناطقي همچون خوشنام ، ويلادشت ، لم آباد ، ملارد ويلا جنوبي و قشلاق ملارد پيدا کنيد.

قيمت باغ ويلا در ملارد از حدود 600 الي 700 ميليون تومان آغاز ميشود؛ البته ويلاهايي با اين قيمت فلت ويلا هستند، متراژ کمتري دارند و معمولا نسبت به ساير ويلاها قدمت ساخت بيشتري و امکانات کمتري دارند. ويلاهايي نيمه لوکس در ملارد را ميتوانيد با قيمتي بين يک و نيم ميليارد الي چهار ميليارد خريداري کنيد. اين دسته از ويلاها زير ساخت بيشتري دارند، داراي امکاناتي مانند استخر چهار فصل، سنا و جکوزي ،سالن ورزش و... هستند و براي گذراندن راحت و خوش تعطيلات گزينه هاي مناسبي محسوب ميشوند.  قسمت باغ ويلاهاي لوکس در ملارد از پنج ميليارد شروع ميشود و وابسته به امکانات موجود در آن، قيمت نيز بالاتر ميرود.

از ديگر محاسن منطقه ملارد اين است که شما ميتوانيد ويلا با رنج قيمت زيادي در آن را پيدا کنيد.

مشاورين املاک سها

مشاورين املاک سها ، متخصص در زمينه خريد و فروش باغ ويلا در ملارد
مشاورين املاک سها به شما در پيدا کردن باغ ويلاي مورد نظرتان کمک ميکنند.

يکي از مهمترين فاکتورهايي که هنگام خريد باغ ويلا بايد به آن توجه کنيد، مشاور املاکي است که در خريد به شما کمک ميکند. شما حق داريد که پيش از خريد از تمام ويژگي ها و مزايا و معايب ملک اطلاع داشته باشيد، همه چيز را بررسي کنيد و فردي متخصص در کنارتان حضور داشته باشد که در اين زمينه به شما مشورت دهد تا بهترين انتخاب را داشته باشيد. شايد شما به تعداد انگشت شماري در طول زندگي خود اقدام به معامله ملک کنيد، به همين دليل لازم است از فردي که در اين امر حرفه اي است کمک بگيريد. گروه مشاورين املاک سها با بيش از 10 سال سابقه در زمينه خريد و فروش  و با داشتن فايلينگ قوي ملک در منطقه ، ميتواند متناسب با سليقه مشتريان خود باغ ويلا هاي مختلفي را به آن ها معرفي کند و در تمام مراحل همراه با مشتريان عزيز باشد. مشاورين املاک سها در کنار شما هستند تا با خاطري آسوده فضايي براي استراحت و اوقات فراغت خود فراهم کنيد و به باغ ويلايي که در نظر داريد، دست پيدا کنيد. براي کسب اطلاعات بيشتر و دريافت مشاوره در زمينه خريد و فروش باغ ويلا در ملارد و ساير مناطق غرب استان تهران با مشاورين املاک سها تماس حاصل فرماييد.