امنیت باغ ویلا

امنیت باغ ویلا


بیشتر باغ ویلاداران از این مکان برای روزهای تعطیل استفاده میکنند.باغ ویلاها در بیشتر روزهای سال خالی  هستند.امنیت باغ ویلا از جمله دغدغه های صاحبان باغ ویلا به شمار میرود.در این مقاله قصد داریم تا به چندین راه برای ایجاد امنیت در باغ ویلا اشاره کنیم.


باغ ویلای هوشمند:


هوشمند سازی باغ ویلا نوین ترین و قابل اعتماد ترین راه برای ایجاد امنیت در باغ ویلا در شهریار و ملارد است.دوربین مدار بسته یکی از راه های هوشمند سازی باغ ویلاست.اخیرا عملکرد دوریبن های مدار بسته بدین صورت است که سیستم متصل به گوشی موبایل صاحب باغ ویلاست و وی از هر گونه پیش آمدی  به سرعت مطلع میشود.


درب های ضد سرقت:


درب های ضد سرقت به واسطه بخش هایی مانند قفل های حرفه ای ، چشمی و زنجیر نسبت به درب های معمولی از امنیت خوبی برخوردار هستند.مکانیزم این گونه درب ها به صورتی طراحی شده است که امکان شکسته شدن و یا باز شدن از طریق کلید نا مرتبط صفر می باشد.


مجموعه های ویلایی با نگهبانی 24 ساعته:


هرچند باغ ویلاهایی که در مجموعه های ویلایی واقع شده اند دارای قیمت بالاتری نسبت به سایر باغ ویلاها هستند اما امنیتی که در مجموعه های ویلایی برقرار است ارزش هزینه ی بالایی دارد چرا که امنیت یکی از مهم ترین دغدغه های صاحبان باغ ویلاست.


سگ نگهبان:


استفاده از سگ های نگهبان ، روشی سنتی و قابل اعتماد در ایجاد امنیت در باغ ویلا محسوب میشود.سگ های نگهبان دارای نژاد های متفاوتی می باشند که بسته به اقلیم و آب و هوای منطقه از آن ها استفاده میشود.حضور سگ های نگهبان در طول 24 ساعت شبانه روز امنیت خوبی را  در باغ ویلا در محمدشهر و زیبادشت ایجاد میکند.

برای خرید باغ ویلا در شهریار و خرید باغ ویلا در ملارد و خرید باغ ویلا در محمدشهر از مشاوران مجرب املاک سها با چندین سال تجربه در این زمینه مشاوره بگیرید.