ویلای پیش ساخته

ویلای پیش ساخته 


ویلای پیش ساخته به صورت کانکس ویلایی بوده و جایگزین خوبی برای ساخت و سازهای سنتی محسوب میشود.شاید اولین بار که این کلمه را شنیدید کمی به نظرتان عجیب رسید که چطور می شود ویلا که ساخت آن فرایندی طولانی مدت دارد را بتوان به صورت آماده خریداری کرد.
نکته ای که در ویلای پیش ساخته حائز اهمیت است،موقعیت جغرافیایی زمین مد نظر بوده تا بتوان ویلایی متناسب با تغییرات جوی آن منطقه تهیه کرد. کیفیت متریال استفاده شده در این نوع ویلا ضروری است چرا که مقاومت اصلی ترین هدف در ساخت این نوع از ویلاها به شمار میرود.
این ویلاها دو نوع را شامل میشوند.ویلای پیش ساخته ی سیار و ویلای پیش ساخته ی ثابت که هرکدام ویژگی های خاص خودشان را دارا هستند.ویلای پیش ساخته سیار را میتوان به راحتی جا به جا کرد و بیشتر به صورت کانکس هستند.حمل و نقل آسان این ویلاها را در بازار بسیار مطرح نموده است.ویلاهای پیش ساختهی ثابت قابلیت جابه جایی ندارند و با مقاومت بالا در یک مکان به طور ثابت نصب میشوند.
ساخت و ساز ایمنی،مقاومت در برابر حوادث طبیعی،به صرفه در وقت و هزینه،مترال با کیفیت بالا و قابل حمل بودن نیز از دیگر مزایای این ویلاها میباشد.